מילון הביטוח – פיצוי למקרה של מחלה קשה

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מילון הביטוח – פיצוי למקרה של מחלה קשה

[stextbox id=”alert” caption=”מילון הביטוח – פיצוי למקרה של מחלה קשה” float=”true” align=”right”]טיפ ! בקשו מסוכן הביטוח שלכם השוואה בסיסת של תוכנית מחלות קשות בין חברות הביטוח [/stextbox]


 


 

מה מכוסה  בביטוח למקרה מחלה קשה ? פיצוי חד פעמי במקרה של גילוי מחלה קשה
למה צריך את זה ? למה  צריך ביטוח מחלה לפיצוי במקרה של מחלה קשה מימון הוצאות רפואיות והכנסה חד פעמית במקרה של גילוי מחלה קשה
כמה זה עולה ? בהתאם לגיל , למין ולעישון ולמצבו הבריאותי של המועמד לביטוח.לקוח שהצהרת הבריאות שלו אינו חלקה , מן הראוי שהסוכן יבצע עבורו סקר מחירים ותנאי קבלה בין החברות.
למה חשוב לשים לב בביטוח מחלות קשות אילו מחלות מבוטחות , מה מספרן . האם יש כיסוי למחלה קשה שנייה או שהפוליסה מסתיימת עם המחלה הראשונה וקבלת הפיצוי בגינה .במעמד ההצטרפות מומלץ להעביר לידי חברת הביטוח בדיקת דם או לבקש בדיקת רופא מטעמה.
מתי מסתיים הכיסוי לביטוח מחלות קשות בין גיל 65 לגיל 70. בדיוק כאשר תצטרכו אותו באמת  , חו”ח  . חשוב לשאול את סוכן הביטוח עד איזה הכיסוי בתוקף.
האם יש הבדלים בכיסוי בין החברות השונות כן ! התחרות האינטנסיבית בין חברות הביטוח חושפת מעת לעת מוצרים חדשים המכסים יותר מחלות , בפוליסות משוכללות יותר המכסות מחלה ראשונה  , שנייה ושלישית. לפני כ 15 שנה כוסו רק כ 20 מחלות קשות כיום מכוסות למעלה מ 30 מחלות קשות .
כיסוי תחליפי לביטוח מחלות קשות ביטוח בריאות מלא הכולל כיסוי להשתלה וניתו
כיסוי משלים לביטוח מחלות קשות הקדמת תשלום סכום הביטוח למקרה מוות במקרה של גילוי מחלה קשה. בארצות הברית כיסוי נפוץ – בארץ לא נמכר מספיק בשל חוסר מודעות והתייחסות בעייתית של חברות הביטוח. הכיסוי מאפשר למבוטח שימיו ספורים לממש את סכום הביטוח למקרה מוות ולקבל חלק ( עד מחצית ) עוד בחייו.
שמות נפוצים לכיסוי ביטוח למקרה של מחלה קשה
מגדל כלל מנורה הראל פניקס
מזור31 אחריות לחיים קרן אור טופ מענקית מרפא

 

עלויות כיסוי זה אינו כיסוי של מחיר אלא של איכות . המחירים המוצגים מייצגים מחיר לאדם בריא
קישורים ביטוח למחלות קשות – מגדל מזור 31 הכל על ביטוח מחלות קשות מה זה ביטוח מחלות קשות?

 
שאלות למנהל האתר ביטוח פיצוי למקרה גילוי מחלה קשה ניתן להעביר בנושאים אלו למנהל האתר באמצעות תיבת הפניה בתחתית עמוד זה

מודעות גוגל