מילון הביטוח – פיצוי למקרה של מחלה קשה

Reading Time: 2 minutes

מילון הביטוח – פיצוי למקרה של מחלה קשה

 

מה מכוסה  בביטוח למקרה מחלה קשה ?פיצוי חד פעמי במקרה של גילוי מחלה קשה
למה צריך את זה ? למה  צריך ביטוח מחלה לפיצוי במקרה של מחלה קשהמימון הוצאות רפואיות והכנסה חד פעמית במקרה של גילוי מחלה קשה
כמה זה עולה ?בהתאם לגיל , למין ולעישון ולמצבו הבריאותי של המועמד לביטוח.לקוח שהצהרת הבריאות שלו אינו חלקה , מן הראוי שהסוכן יבצע עבורו סקר מחירים ותנאי קבלה בין החברות.
למה חשוב לשים לב בביטוח מחלות קשותאילו מחלות מבוטחות , מה מספרן . האם יש כיסוי למחלה קשה שנייה או שהפוליסה מסתיימת עם המחלה הראשונה וקבלת הפיצוי בגינה .במעמד ההצטרפות מומלץ להעביר לידי חברת הביטוח בדיקת דם או לבקש בדיקת רופא מטעמה.
מתי מסתיים הכיסוי לביטוח מחלות קשותבין גיל 65 לגיל 70. בדיוק כאשר תצטרכו אותו באמת  , חו"ח  . חשוב לשאול את סוכן הביטוח עד איזה הכיסוי בתוקף.
האם יש הבדלים בכיסוי בין החברות השונותכן ! התחרות האינטנסיבית בין חברות הביטוח חושפת מעת לעת מוצרים חדשים המכסים יותר מחלות , בפוליסות משוכללות יותר המכסות מחלה ראשונה  , שנייה ושלישית. לפני כ 15 שנה כוסו רק כ 20 מחלות קשות כיום מכוסות למעלה מ 30 מחלות קשות .
כיסוי תחליפי לביטוח מחלות קשותביטוח בריאות מלא הכולל כיסוי להשתלה וניתו
כיסוי משלים לביטוח מחלות קשותהקדמת תשלום סכום הביטוח למקרה מוות במקרה של גילוי מחלה קשה. בארצות הברית כיסוי נפוץ – בארץ לא נמכר מספיק בשל חוסר מודעות והתייחסות בעייתית של חברות הביטוח. הכיסוי מאפשר למבוטח שימיו ספורים לממש את סכום הביטוח למקרה מוות ולקבל חלק ( עד מחצית ) עוד בחייו.
שמות נפוצים לכיסוי ביטוח למקרה של מחלה קשה
מגדלכללמנורההראלפניקס
מזור31אחריות לחייםקרן אור טופמענקיתמרפא

 

עלויותכיסוי זה אינו כיסוי של מחיר אלא של איכות . המחירים המוצגים מייצגים מחיר לאדם בריא
קישוריםביטוח למחלות קשות – מגדל מזור 31 הכל על ביטוח מחלות קשות מה זה ביטוח מחלות קשות?

 
שאלות למנהל האתר ביטוח פיצוי למקרה גילוי מחלה קשהניתן להעביר בנושאים אלו למנהל האתר באמצעות תיבת הפניה בתחתית עמוד זה