עתיד סוכני הביטוח בישראל 2019 מגזין מיוחד

Reading Time: 2 minutes

עתיד סוכני הביטוח בישראל 2019 מגזין מיוחד

מגזין מיוחד על עתיד ענף הביטוח בישראל סקר מיוחד לגולשים

עתיד סוכני הביטוח בישראל 2019 מגזין מיוחד

עתיד סוכני הביטוח בישראל 2019 מגזין מיוחד

כעשרים שנה חלפו מאז כניסת הביטוחים הישירים לענף הביטוח בישראל ולמעלה מעשור מאז הרפורמה בביטוח חיים וסוכני שקצצה באופן ניכר את עמלות סוכני הביטוח. עשרים שנה וסוכני הביטוח עדיין בשטח.

העשור הנוכחי מוצא את ענף הביטוח רזה יותר , יותר ויותר סוכנים יוצאים מהמשוואה של הענף וכוחן של חברות הביטוח עולה , אבל איש עדיין אינו מוכן להמר על עתיד סוכני הביטוח , אשר שורדים היטב גם את פעילות הייעוץ הפנסיוני בבנקים.

עם כניסת החברות הדיגיטליות , אשר אמורות למכור ביטוחים באמצעות אתר אינטרנט , שוב עולה השאלה מה מקומו של סוכן הביטוח בעולם החדש.

המגמות בשוק הביטוח העולמי ידועות אך גם במדינות בהן נרשם קיטון במספר סוכני הביטוח העצמאים , הם עדיין פעילים בשטח ומאמצים את שיטות העבודה של חברות הביטוח.

בכתבה זו עתיד סוכני הביטוח בישראל 2019 מגזין מיוחד ננסה לענות על חלק מהשאלות ונמשיך לעקוב באתר הכלכלן אחר פעילותו של אחד התפקידים החשובים ביותר בכלכלה ובשוק ההון – סוכן הביטוח שלך .

ייעוץ פנסיוני בבנקים כדאי? 

סוכן ביטוח טוב זה נכס יקר 

אז למה בכל זאת צריך סוכן ביטוח בעולם דיגיטלי ? אולי בגלל שבסופו של דבר מדובר בבני אדם. ביטוח היה מאז ומעולם רכישה המתבססת בין אלמנטים אמוציונליים ולא על הגיון כלכלי .

סוכני הביטוח ידעו למכור לנו לאורך השנים פוליסות חשובות ויקרות מפז של ביטוח רפואי , ביטוח לפיצוי במקרה של מחלות קשות ושאר פיצויים נגד מפגעים כלכליים ולרוב עשו את זה באמצעות פריטה על מיתרי הרגש.

אף אחד לא רוצה לדמיין מצב שבו הוא הגורל הפגיש אותו עם אובדן כלכלי ללא גיבוי של פוליסת ביטוח שתכסה את החלק הניכר של הזנק. את העבודה הזו בדיוק עשו סוכני הביטוח . לא תמיד ולא כולם בשיא המקצועיות . אך אלו שכן הלכו בדרך המקצועית , וזה רוב הענף לדעתי , זיכוי את המבוטחים בגב כלכלי ביום קריר.

אין אף מכונה דיגיטלית שיכולה להחליף סוכן ביטוח שהופך עבורך עולמות במטרה שחברת הביטוח תשלם לך פיצוי שלא תמיד מגיע לך. קוראים לזה אקסגרציה . תשלום לפנים משורת הדין .

העולם החדש של ענף הביטוח דיגיטלי ישיר ו……סוכן הביטוח 

אני חוזרת לרגע לענף הבנקאות. אותו ענף שתמיד נח להציג לבצע באמצעותו אידיאליזציה אגב ביקורת על ענף הביטוח. תקופה ארוכה בנק המזרחי מעביר מסרים בזכות הפקיד שלך בבנק. דיגיטל יש בכל הבנקים , בן אדם יש רק אצלנו בבנק.

בעולם הביטוח חשיבות סוכן הביטוח גבוהה יותר . כאשר אינ מפקיד בבנק 500 שח לחיסכון כל חודש , זה עדיין 500 שח. מול וכן הביטוח ב 500 שח ניתן לרכוש כיסוי ביטוחי במיליוני שקלים , הוא אמור להקים את הפוליסה בצורה הטובה ביותר ובעתיד , חס וחלילה , לדאוג לי או לשארים שלי לקבלת פיצוי הולם .

סומכים על תוכנה שתעשה את זה עבורכם  ?  ניסתם פעם להרים טלפון לאתר אינטרנט ?   זה הולך להיות קשה.

 

סקר מספר 1 כיצד אבטח בעתיד את רכושי

==

==