תיאום מס הכנסה 2020 באינטרנט

Reading Time: 2 minutes

תיאום מס הכנסה 2020 באינטרנט

כאשר אדם מועסק ביותר מאשר עבודה אחת ומקבל תלוש שכר אצל שני מעסיקים או יותר הוא נדרש לשלם שיעורי מס גבוהים על ההכנסה המצרפית. על מנת להוריד את שיעור מדרגות המס יש לבצע תיאום מס הכנסה 2020 באינטרנט או באמצעות פקיד שומה.

תאום באינטרנט וטופס מעודכן בסוף העמוד 

תיאום מס הכנסה 2020 באינטרנט טפסים להורדה

תיאום מס הכנסה 2020 באינטרנט טפסים להורדה

איך אפשר לעשות תיאום מס 

ניתן לערוך תיאום מס באמצעות האינטרנט באתר רשות המסים שכתובתו כמו כן ניתן לשלוח בקשה בדואר או בפקס לפקיד השומה אליו שייך אזור מגוריך. מכיוון ששיטת המס בישראל כמו ביתר העולם בנויה על ציר זמן שנתי ( שנה אזרחית ) , בכל שנה יש להפיק אישור חדש ולהגיש אותו למעסיק שנבחר. בסוף כל שנת מס יש להגיש דוח למס הכנסה ולבצע החזר מס על יתרת המס ששולם. 

ישנן 2 דרכים לבצע התאמות מס בישראל 

  • הגשת טופס לפקיד שומה
  • על ידי אתר רשות המיסים

תיאום מס באינטרנט לא לשכוח את ביטוח לאומי 

כאשר אנו נגשים לפקיד שומה ברשות המיסים והוא מבצע עבורנו תאום תשלום מס הכנסה משכר, חשוב לבצע את הפעולה מול המוסד לביטוח לאומי ולוודא שנו לא משלמים שיעורי דמי ביטוח גבוהים יותר ביחס לשכר המצרפי שלנו.

במקרה לא יונפק לכם אישור מס הכנסה מעודכן תצטרכו לשלם יותר מיסים , יותר ביטוח לאומי ולאחר מכן לבצע פעולת החזרי מס הכנסה .

להורדה עם הסברים טופס תיאום מס 20202 פורמט word 

טופס מ”ה 116 בקשה להקלה ולתיאום בחישוב ניכוי המס. ישנם מקרים שלא ניתן להגיש טופס מקוון , זאת אומרת שלא ניתן לבצע את התיאום באינטרנט אלא רק על ידי פקיד שומה. כמו למשל עיוור 100% , תושב חוזר ועוד.

לנוחיותכם מצורף קובץ בפורמט word  וקובץ בפורמט PDF

טופס תיאום מס הכנסה 2020 להורדה WORD

אתר המס הישראלי הכלכלן החזרי מס לשכירים טבלאות מס הכנסה מעודכנות , כלים לבעלי אתרים כלכליים. בכל שבוע כתבות חדשות בנושא מודעות פנסיונית איתור כסף אבוד , אישורי מס הכנסה , חברות הביטוח קרנות הפנסיה ומימוש זכויות ביטוח לאומי. באתר עשרות טפסים חשובים לפדיון פוליסות ביטוח והגשת תביעות אובדן כושר עבודה  לכל חברות הביטוח.