ווישור חברה לביטוח בע"מ

Reading Time: 2 minutes

ווישור חברה לביטוח בע"מ

הטכנולוגיה מביאה אתה מהפכה גם לתחום שמרני כמו חברות הביטוח. לאחר שחברת ביטוח ליברה החלה לפעול כעת מצפה שוק הביטוח לפעולה של ווישור חברה לביטוח בע"מ 

חברת ביטוח דיגיטלית ווישור חברה לביטוח בע"מ 

משרד האוצר שואף להקטין את עלות הביטוח של האזרחים. חלק ניכר מעלות הביטוח כולל בתוכו חישוב של עלויות תפעול , סילוק תביעות ביטוח ותשלום למשווקים. חברות הביטוח הדיגיטלי אמורות להציג מודל כלכלי רזה ובאמצעות כלים טכנולוגיים לאפשר הוזלת הביטוחים. 

חברת הביטוח ליברה בראשותה של אתי אלישקוב כבר החלה לפעול . החברה השנייה שקבלה רישיון מבטח היא חברת wesasure ווישור בראשותם של אנשי הביטוח המוערכים  אמיל וינשל וניצן צעיר הרים.

ליברה ביטוח בהתרמה אישית חודרת לתודעה 

חברת הביטוח הדיגיטלית הראשונה החלה לפעול זה מכבר והיא מציעה ביטוחי רכב בהתאמה אישית תחת הסיסמא עושים מהפיכה בעולם הביטוח‏ .  בפרסומים מבטיחה ליברה ביטוח באינטרנט הוזלת מחירים ושותפות המבוטחים ברווחי החברה . בפרסום באתר האינטרנט של ליברה ביטוח מצהירה החברה בליברה הפרמיה לא עולה אוטומטית ויש בכלך הצהרה על רכישת ביטוח לא רק אגב חוויית לקוח אלא גם מבחינה צרכנית. 

המהפך שאמורות לעשות חברות הביטוח הדיגטליות  , ליברה ראשונה , ווישור שניה ואולי גם אולברייט ביטוח של גיל יניב שככל הנראה תתמקד בתחום ביטוח מחלות קשות וביטוחי חיים. 

שוק הביטוח בישראל עבר טלטלה לפני כעשרים שנה עם כניסתן של החברות לביטוח ישיר . חברות ביטוח ישיר IDI הייתה הראשונה , אחרי AIG  ועוד חברות ביטול כמו תשעה מליון שמוכרת הודות לתשדירי פרסומת הקוראים למבוטח לעזוב את הסוכן המיושן ולרכוש ביטוח באינטרנט . 

אז ביטוח באינטרנט כבר יש לנו . מה החדשה בהקמת חברות הביטוח הדיגיטליות החדשות ? 

תודעה . ריבוי של חברות ביטוח שמוקד הפעילות שלהן הוא בזירת האינטרנט , שמאפשרות רכישת ביטוח רכב או ביטוח דירה באמצעות אפליקציה וללא סוכן ביטוח מעלות את המודעות הצרכנית לרכישת ביטוחים זולים. הוזלת הביטוחים באמצעות חברות דיגיטליות אמורה בסופו של יום לתרום לירידת מחירים כללית בענף ביטוחי רכוש בישראל. 

הביטוח ישיר והסוכן ירקוד ? 

כניסתן של חברות הביטוח באינטרנט אמורה להיות קלה יותר. חברות לביטוח ישיר כבר חרשו עבורן את השדה ואת דעת הקהל במשך 20 שנה.

עכשיו נראה כמה ישראלים יהיו מוכנים לוותר על סוכן הביטוח שלהם. אותה דמות שדאג להם לא פעם לתשלומים מעבר לשורת הדין. ייצג אותם, גם כאשר חברת הביטוח לא הייתה חייבת לשלם להם פיצוי לפי תנאי הפוליסה . 

ווישור חברה לביטוח בע"מ ספונסרית של מכבי תל אביב כדורסל 

באתר מכבי תל אביב כמו גם על חולצות השחקנים אפשר למצוא את we-sure כאחת הספונסריות של קבוצת הכדורסל לעונת 2019 – 2020 . 

פרטים על ווישור לביטוח מתוך רשם החברות 

שם בעברית: ווישור חברה לביטוח בע"מ  
שם באנגלית: WESURE INSURANCE COMPANY LTD
תאריך התאגדות: 01/01/2018
תיאור חברה: לעסוק בביטוח , כמבטח ישראלי בהתאם להוראות חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (ביטוח) התשמ"א -1981 או כל חוק אחר שיבוא במקומו (להלן:"חוק הביטוח") וכן בכל עיסוק חוקי אחר אשר לא נאסר על מבטח לעסוק בו.
מטרת החברה: לעסוק בסוגי עיסוק שפורטו בתקנון
חברה ממשלתית: לא | מגבלה: מוגבלת חובות אגרה : אין | כתובת ווישור  יישוב: כפר סבא | רחוב: דרך השרון | מספר: 12 | מיקוד: 4427125 | ת.ד.: | ארץ: ישראל | אצל: ווישור חברה לביטוח בע"מ – מרכז שרונה

ווישור טלפון חברת ביטוח כפר סבא  1599-506835 מתוך אתר בזק 144 

בטלפון 6835* א'-ה': 8:30-17:00 ו': 8:30-12:30 

 

מידע אודות weSure חברה לביטוח בע"מ.