ליברה ביטוח באינטרנט החלה לפעול אתר הביטוח

Reading Time: 2 minutes

ליברה ביטוח באינטרנט החלה לפעול אתר הביטוח

ענף הביטוח רשם השקה שקטה של שאמור להיות עתיד הענף. ליברה ביטוח באינטרנט החלה לפעול באמצעות אתר אינטרנט ולשווק ביטוח רכב ביטוח דירה וביטוח עסקים . 

ליברה ביטוח באינטרנט https://www.lbr.co.il

קם דבר בענף הביטוח בישראל. בעוד חברת WESAURE של אמיל וינשל וניצן צעיר הרים בהכנות אחרונות לקראת עלייה לאוויר , הריי שחברת ליברה של אתי אלישקוב כבר בשטח. כאשר מדובר בביטוח דיגיטלי החברה השיקה אתר אינטרנט בו ניתן לנהל את מחזור חיי הפוליסה החל משלב קבלת הצעה לביטוח ועד להגשת תביעות ביטוח. 

ליברה ביטוח באינטרנט אתר חברת הביטוח הדיגיטלית המאפשר לרכוש ביטוחי רכב ביטוח דירה וביטוח עסקי און ליין באינטרנט ללא מוקדן או סוכן ביטוח ולמעשה להתנהל מול חברת הביטוח באופן דיגיטלי מלא .  

ליברה ביטוח באינטרנט החלה לפעול אתר הביטוח

ליברה ביטוח באינטרנט החלה לפעול אתר הביטוח צילום מסך מאתר החברה

נושאים נוספים בהם ניתן לטפל און ליין באתר ליברה ביטוח :  

תאונה – דיווח על תאונה ברכב מתבצעת לאחר כניסה לאזור האישי באתר חברת הביטוח 

מקרה חירום , בירור מצב תביעה מול חברת ליברה 

הפוליסות שלי – צפייה בפוליסות שנרכשו על ידי המבוטח 

ביצוע שינויים בפוליסה קיימת בכפוף לתנאי הביטוח והפוליסה 

יצירת קשר עם בחרת ליברה ביטוח טלפונים 073-3949222  6323*

היכן כדאי לרכוש ביטוח רכב מפת סוכני הביטוח ביטוח ישיר וכעת ביטוח באינטרנט 

עד להופעת הביטוח הדיגיטלי ( ליברה , weusre  ובעתיד אולברייט )  היו 2 ערוצי שיווק עקריים לרכישת ביטוח רכב. 

ביטוחים ישירים של חברות ביטוח : מוקדן שמוכר ביטוח של חברה אחת בלבד .  

סוכן ביטוח עצמאי: סוכן ביטוח עצמאי המשווק פוליסות ביטוח רכב של מספר חברות , לעיתים גם פוליסות של ביטוחים ישירים ומאפשר השוואה של עלות ביטוחים עד להשגת הכיסוי הטוב ביותר למבוטח במחיר הביטוח הטוב ביותר .

כעת נוסף ערוץ שיווק נוסף שבו ניתן לרכוש ביטוח בהתחלה ביטוחי רכב ודירה וביטוח עסקי ומאוחר יותר נדע עד לאן יתרחב תחום ביטוח באינטרנט .

רכישת ביטוח באינטרנט האם זה כדאי ? 

רכישה ישירה של ביטוח באמצעות אתר באינטרנט פירושו שאין  סוכן מעורב בתהליך הביטוח. הלקוח עושה את רוב העבודה על ידי העברת כל מידע הרלוונטי באינטרנט. האם זה מתאים לכולם והאם הלקוח הישראלי כבר בשל למהלך? ימים יגידו 

הכלכלן אתר האינטרנט האובייקטיבי של ישראל . באתר כתבות רבות בנושא מודעות פנסיונית והוזלת ביטוחים , כפל ביטוחים ועוד עשרות כתבות שיסייעו לכם להבין את תחום החיסכון הפנסיוני בישראל . באמצעות האתר ניתן לרכוש שירות איתור כספים אבודים הר הכסף  או שירות בדיקת חיסכון בפוליסות ביטוח  .