קטגוריה: איתור כספים

כל כמה זמן צריך לחתום בלשכה לדמי אבטלה

Reading Time: 2 minutes

כל כמה זמן צריך לחתום בלשכה לדמי אבטלה

עדכון למקבלי דמי אבטלה והבטחת הכנסה בנוגע להתייצבות בשירות התעסוקה. עם חזרת המשק לשגרה, חובות חדשות חלות על מקבלי קצבת אבטלה. כל כמה זמן צריך לחתום בלשכה לדמי אבטלה על מנת לשמור על הקצבה החודשית של המוסד לביטוח לאומי. 

כל כמה זמן צריך לחתום בלשכה לדמי אבטלה

כל כמה זמן צריך לחתום בלשכה לדמי אבטלה

לשכות האבטלה והתעסוקה חזרו לפעילות

בימים אלו הודיע המוסד לביטוח לאומי-​​ לשכות שירות התעסוקה חזרו לקבל קהל, להלן ההנחיות החדשות של שירות התעסוקה בנוגע להתייצבות: 

  • מקבל קצבה שקיבל מסרון SMS או שיחה טלפונית משירות התעסוקה עם זימון להתייצב בלשכה – חייב להתייצב במועד שנקבע לו, כדי שזכאותו לקצבה חודשית לא תיפגע.
  • מי שיירשם באתר שירות התעסוקה מ- 1.4.21 ואילך נדרש להתייצב בלשכה הקרובה למקום מגוריו בתוך 14 יום מהרישום באתר והגשת התביעה לדמי אבטלה, כדי שזכאותו לקצבה לא תיפגע.
  • בביטוח לאומי מדגישים, ההתייצבות בלשכה היא חובה, ומהווה תנאי לקבלת הקצבה. אחרת ייתכן וזו תשלל מכם. על מנת לחסוך שאלות, למה לא מגיע לי דמי אבטלה, ראשית יש לקיים את החובה. 

עוד באתר – איך לבדוק את הפיצויים שחייב לך המעסיק 

מה קורה בעת הגשת תביעה ראשונה לאבטלה או רישום חוזר

דורשי עבודה חדשים שכוללים

  • מפוטרים
  • מתפטרים
  • עובדים בחל"ת)או דורשי עבודה
  • מחדשי רישום  – יש לבצע רישום ראשוני ללשכת התעסוקה באתר.
  • לאחר הרישום יש להגיע ללשכת התעסוקה אליה משויך ישוב מגוריכם בתוך 14 ימים ממועד רישומכם באתר. לאיתור הלשכה המשויכת ליישוב מגוריכם קישור לאיתור לשכות.

שימו לב, מי שלא מתייצב לא מקבל קצבת אבטלה. ההתייצבות בלשכה בתוך 14 יום הינה חובה, ללא השלמת הרישום בהתייצבות בלשכה, לא יושלם הרישום ולא יועברו דיווחים למוסד לביטוח לאומי. חדשות למובטלים. סימולטור דמי אבטלה כמה מקבלים לפי שכר אחרון, הטבות ופטור ממס הכנסה על דמי אבטלה. כל המידע לעובדים, זכאות להזחרי מס הכנסה מענק שלילי. 

 

 

 

 

 

מידע למובטלים ומפוטרים על לשכות התעסוקה-כל כמה זמן צריך לחתום בלשכה. תביעה לדמי אבטלה הנחיות ביטוח לאומי למובטלים וחלת. כל המידע על קבלת דמי אבטלה לחשבון הבנק טפסים הגשה אונליין באתר