קטגוריה: ייעוץ משכנתאות

ריבית משכנתא 2024 השוואה מעודכנת

Reading Time: 2 minutes

ריבית משכנתא 2024 השוואה

אתר הכלכלן חושף את הנתונים של ריבית משכנתא 2024 השוואה. באמצעות נתוני בנק ישראל וייעוץ משכנתא אובייקטיבי תוכלו לבדוק את ריביות משכנתא שקבלתם מהבנק למשכנתאות וליצור תמהיל משכנתא דיגיטלית ולחסוך עשרות אלפי שקלים .

התייקרות ריבית משכנתא בגלל משבר הקורונה  

נוטלי משכנתאות חדשות בתהליך השוואה ויועצי משכנתא דמו לב למה שכולם כבר יודעים – לרגל משבר הקורונה התייקרה ריבית המשכנתא ב-1% על אף שריבית פריים לא התייקרה ואף צפויה לרדת במהלך שנת 2020. התוצאה תשלומי החזרי המשכנתא יעלו במאות שקלים

ריבית פריים בנק ישראל מעודכנת 1.75% 

בהמשך העמוד – מחשבון משכנתא + ייעוץ משכנתא ראשוני 299 שח בלבד 

ריבית משכנתא 2024 השוואה

ריבית משכנתא 2024 השוואה

איך לבדוק ריבית משכנתא השוואה

הריבית על המשכנתא בבנקים היא נתון אישי לחלוטין . בנקים למשכנתאות יוצרים עבור כל לקוח פרופיל סיכון . לפי אחוז המימון , גובה ההכנסה ותקופת ההלוואה הבנק קובע איזו ריבית הוא מבקש עבור כל מסלול של הלוואה. לכן כאשר מבצעים השוואת ריביות בין הבנקים באמצעות מחשבון משכנתא , חשוב לקחת בחשבון משתנים אישיים .

עוד באתר כניסה לשירות הדיגיטל של רשות המיסים 

למה צריך יועץ משכנתאות מקצועי 

התפקיד של יועץ משכנתאות מקצועי הוא לבחור את מסלולי ההלוואה הטובים ביותר עבורכם. כך שיתאימו לכם ולמשק הבית וההכנסות שלכם בצורה הטובה ביותר. אישור זכאות למשכנתא הוא תהליך חשוב כך תתחילו אותו נכון

על מנת לעמוד במשימה יועץ משכנתא יבצע 2 פעולות נוספות. הראשונה , באופן הצגת הלקוחות מול הבנק למשכנתאות והשנייה ברמת התמחור והשוואת ריביות משכנתא מול הבנקים ביחס לריבית בנק ישראל .

ריביות משכנתא השוואה לפי בנק ישראל 

בדקנו את הריביות במסלול הריבית הממוצעת על משכנתאות במגזר השקלי הלא צמוד . במסלול הזה , שמאפשר הגנה מפני עליית האינפלציה בשנים הקרובות , הריבית מתייקרת ככל שתקופת החזר ההלוואה ארוכה יותר .

הבנקים למשכנתאות פחות אוהבים אותו , כי אין בו הגנה אמיתית על הבנק מפני האינפלציה. כעת , נציג את הטבלה כמה אחוז ריבית אנחנו נשלם כחלק מההחזר .  המספרים גבוהים ומחייבים פירוק המשכנתא לגורמים ולא ל 3 מסלולים החזר בלבד .

ריבית משכנתא ממוצעת 2024

3.99%  צמודה למדד למעל ל15 שנים
3.82% צמודה למדד למעל ל20 שנים
3.64% צמודה למדד למעל ל25 שנים
5.34%  ריבית משכנתא במגזר השקלי הלא צמוד למעל ל15 שני
ריבית משכנתא במגזר השקלי הלא צמוד למעל ל20 שנים 5.24%.

אתר הכלכלן מחשבון משכנתא 

לא משנה באיזה בנק אתם רוצים לקחת משכנתא . לאחר אישור ראשוני של הבנק למשכנתאות מתחילה העבודה הקשה של תכנון מסלולי משכנתא . לפי יכולת ההחזר שלכם שתאפשר לכם המשך חיים כלכליים תקינים . היועצים שלנו מבצעים תכנון פיננסי אובייקטיבי באמצעות תוכנה בלעדית לייעוץ משכנתאות המאפשרת להתאים לכם מסלול החזר אופטימלי למשכנתא .

מחשבון משכנתא בריבית קבועה 

בדקו כעת באמצעות מחשבון משכנתא אובייקטיבי המותאם לחישובים בכל הבנקים למשכנתאות . מה יהיה ההחזר החודשי על המשכנתא שלכם במסלול ריבית קבועה או מסלול ריבית פריים . השאירו פרטים לקבלת שיחת ייעוץ ראשונה ללא תשלום מיועצי משכנתאות מובילים . מחשבון משכנתא מתאים לכל הבנקים 

לחצו כאן השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונה עם יועץ משכנתאות