בנק למלאכה בע”מ , הבנק למלאכה , מניות בכורה בבנק למלאכה

Reading Time: 2 minutes

בנק המלאכה בע”מ ( נקרא גם פיבי למלאכה  , F.I.B.I. LEMELACHA LTD)

[stextbox id=”info” defcaption=”true” float=”true” align=”right” color=”228ddc” bgcolor=”73f905″]השבת כספים לבעלי מניות הבנק למלאכה – שירות תוך 7 ימי עסקים פנו עכשיו באמצעות תיבת הקשר בעמוד זה או צלצלו 058-4363632[/stextbox]

נוסד בשנת 1954 פעל בישראל כשלושה עשורים עד שנמכר לבנק הבין לאומי בשנת 1978 . בחלוף השנים בעלי המניות של הבנק שכחו מהמניות שרכשו וגם במקרה זה נוצר גל חדש כספים אבודים . מניות הבנק למלאכה ניתנות לשערוך ולפדיון . אתר הכלכלן מציע שירות טיפול במניות הבנק למלאכה. 

הבנק נוסד ביוזמת השר הספיר במטרה לשכלל את שוק הבנק ומקורות האשראי לתעשיה קלה ומלאכה. לקוחות הבנק היו בעיקר בעלי מלאכה קטנים ובינוניים שברוח התקופה תרמו להון הראשוני של הבנק .

בזמנו שיווק הבנק מניות של – מניות בכורה של הבנק למלאכה למניות אלו עדיין יש שווי שכן מניות הבנק נמכרו על ידי מדינת ישראל.

ניתן להפנות שאלות בנושא בנק המלאכה בע”מ לאתר הכלכלן .

מניות הבנק למלאכה שוות כסף  אם מצאתם מניות אלו נסייע לכם לקבל את שווים . השבת כספי מניות הבנק למלאכה נעשה ישירות מול הגורמים המוסמכים ואנו מבצעים בדיקה יסודית להשבת מלוא כספכם. מניות הבנק למלאכה נמכרו בסדרות של מניות בכורה של הבנק למלאכה ומניות רגילות של הבנק למלאכה. 

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

   

משכנתא |  תכנון הוצאות חודשי רשם החברות |  

בנק ישראל חשבונות מוגבלים | אישור ניהול ספרים 

רשות המיסים נקודות חשובות בייעוץ משכנתא | משכנתא

בדיקת ביטוחים | האתר של ד”ר גיא בכור GPLANET