מנורה מבטחים אזור אישי כניסה צפייה בנתונים

Reading Time: 2 minutes

מנורה מבטחים אזור אישי כניסה צפייה בנתונים

אחת מחברות הביטוח הגדולות והוותיקות במדינת ישראל מנהלת את קרן הפנסיה הגדולה במדינת ישראל. מה במדריך למבוטח?. מנורה מבטחים אזור אישי כניסה צפייה בנתונים צפו בפוליסות חיסכון ומידע אישי ביטוחים פנסיה קופת גמל קרן השתלמות ועוד נתוני תשלומים וטפסים חשובים. פרטים אודות פורטל אישי. 

שירות דיגיטלי לפנסיה וביטוח ופיננסים מנורה מבטחים אזור אישי כניסה 

במקביל לקדמה הדיגיטלית של העולם הפיננסי, גם חברת הביטוח מנורה , המנהלת את קרן הפנסיה מבטחים לצד היותה חברת ביטוח הרכב המובילה בישראל, מאפשרת ללקוחות לצפות במידע אודות הפוליסות והחסכונות באתר אינטרנט אזור אישי מנורה ביטוח.

עוד באתר כמה הבראה מגיע לכם השנה

שירות לקוחות מוקדי תמיכה ושירות של מנורה מבטחים פנסיה וביטוח 

מוקד שירות הלקוחות של חברה פועל בימים ראשון עד חמישי בין שעות 8:00-16:00

מספר טלפון שירות לקוחות מבוטחי מנורה מבטחים *2000

מבטחים פנסיה אזור אישי

בשנת 2004 רכשה מנורה את קרן הפנסיה מבטחים החדשה מידי המדינה. הקרן נקראת מנורה מבטחים. חשוב מאד לדייק את שם הקרן שלכם. מדוע?. אם אתם חברים בקרן מבטחים הישנה עליכם להיכנס לאתר האישי באמצעות אתר עמיתים. בעת כניסה לאתר מבטחים החדשה אזור אישי,  תוכלו לקבל את קוד הכניסה בשיחה טלפונית ולא רק באמצעות SMS.

פורטל אזור אישי של menoramivt.co.il פורטל מבטחים  

על מנת להתחבר לאזור האישי יש להקיש את הנתונים הבאים:

מספר תעודת זהות

טלפון נייד או כתובת מייל

לאחר מכן תקבלו קוד באמצעות SMS אותו תצטרכו להקיש. ניתן לקבל את הקוד החד פעמי באמצעות שיחה טלפונית. מה עוד חשוב לנו לזכור?. לא מעבירים את הסיסמא או שם המשתמש שלנו לאף אדם ושומרים את הנתונים במקום בטוח.

כניסה לאזור האישי שלך מנורה מבטחים 

כמה עולה למבוטחים השירות באתר האינטרנט של חברת ביטוח?. 

השירות ניתן ללא תשלום, אין גביית עמלות או תשלומים נלווים לחברת הביטוח או קרן הפנסיה בעבור השימוש והצפייה בנתונים. בניגוד לבנקים, חברות הביטוח לא גובות עמלות תפעול. אבל שימו לב, בחלק מהפוליסות הוותיקות של חברות הביטוח התשלום החודשי כולל רכיב גבייה שנקרא גורם פוליסה והוא מהווה מעין תשלום חודשי קבוע שלא מנותב לחיסכון או לפרמיית סיכון ביטוח.

סוגי ביטוחים לרכב 

עולם ביטוחי הרכב נחשב לאחד המורכבים בעולמות הביטוח המודרני. הוא נוגע כמעט בכל ענף בתחום הביטוח וניהול הסיכונים. לקבלת קנה מידה נציג בפני הגולשים את סוגי ביטוח הרכב הקיימים כיום בשוק:

ביטוח רכב בסיסי הכולל כיסוי לצד ג וביטוח חובה, אליו ניתן להוסיף כיסוי נהג מזדמן. תחום נוסף הוט ביטוח הרכב המוטורי וכן כיסוי ביטוח צד ג' לאופנוע. לאחר מכן ניתן למנות את עולם הביטוח לרכבים הנושאים מטען כגון משאיות ולסיום נספר לכם כי ביטוח רכב אספנות הוא ענף בפני עצמו. מה המסקנה?. סעו בזהירות ותרוויחו הנחת היעדר תביעות.