מס הכנסה אתר אישי קבלת קוד

Reading Time: 2 minutes

מס הכנסה אתר אישי קבלת קוד

לפני שנמשיך חשוב לזכור את העובדה שאזור האישי עלה לאוויר באופן נסיוני, ורשות המיסים פועלת להוסיף שירותים ומידע בתקופה הקרובה. על מנת לקבל מידע ולהגיש בקשה לקבלת פעימה שנייה של מענק הקורונה לעצמאים יש להירשם לבצע פעולת רישום באתר מס הכנסה אתר אישי קבלת קוד. הרישום תקף גם להנפקת אישורי מס הכנסה 2021 וכמובן להגשת בקשה למענקים לחודש דצמבר 2020 עד 15000 שח.

מס הכנסה אתר אישי קבלת קוד לאתר

מס הכנסה אתר אישי קבלת קוד לאתר

מערכת רישום לקוחות לשירותים מקוונים

מעבר לקבלת מידע על תיק מס הכנסה שלך ופרטים כמו מספר תיק סוג תיק למשל עוסק יחיד או עוסק זעיר לעניים מס ערך מוסף , את הענף הכלכלי ועוד ניתן לבצע פעולות כמו הגשת בקשה לקבלת מענק לעצמאים פעימה שניה ממס הכנסה החל 05/05/2020 ומענקים נוספים בשל משבר הקורונה ככל שתחליט הממשלה לפני חזרה לפעילות של המשק .

מערכת רישום לקוחות לשירותים מקוונים

  1. יש להיכנס לאתר מס הכנסה ולאחר מכן לקישור של רישום לאתר האישי
  2. יש לשמור את סיסמא הקבועה שקבלתם לאחר שעניתם של שאלות ההזדהות בתהליך הרשמה לאתר אישי מס הכנסה 
  3. כל כניסה נוספת תתבצע באמצעות קבלת קוד אישי לטלפון הסלולארי שלך שאיתו אתה מזוהה ברשות המיסים
  4. בבקשה לקבל את מענק הקורונה פעימה שנייה יש לבצע הצהרה על ירידה בהכנסות ( ההצהרה תיבדק בהמשך ) ולקבל את כספי ענק עצמאים לרגל המשבר הכלכלי.

פעולות ומידע באתר האישי של רשות המיסים

מידע על תיקי המס שלך ,  מי המייצג שלך , הגשת מענק לעסקים לתקופת הקורונה , סניפים קרובים המכתבים שנשלחו אליך ממס הכנסה , התראות ותזכורות מרשות המיסים  , תיעוד של דיווח המס בתיק , ביקורות מס הכנסה בעסק אם היו ומידע על דיווחים ותשלומים

אישורי מס הכנסה באתר רשות המיסים

בנוסף לקבלת מידע על התיק ניתן כמובן לצפות בהודעות חשובות ומכתבים ממס הכנסה ולצידם לצפות ולהפיק אישורי מס ניהול ספרים ומס במקור. בדומה לאתר ביטוח לאומי המאפשר לבצע פעולות רבות רשות המיסים אמורה להוסיף בעתיד מידע נוסף לאתר האישי . על מנת לקבל המדינה מענקים או החזרי מס רצוי לבצע את הרישום לשירותי הממשלה הנקראים גם רישום לקוחות לשירותים מקוונים רשות המיסים