ביטוח באינטרנט

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

Image courtesy of stockimages at FreeDigitalPhotos.net

ביטוח באינטרנט

על אף שהטכנולוגיה ותקנות משרד האוצר מאפשרות הריי שרכישת ביטוח באינטרנט עדיין נמצאת בחיתוליה ואיננה תופסת נתח ניכר של מכירות. המכירות שכיום מתמקדות במכירות ביטוח דירה ורכב טרם צלחו את שלב רכישת ביטוח חיים או פנסיה בכמות מסחרית. רשימת האתרים המציעים ביטוח באינטרנט הולכת ומתרחבת ולפנינו סקירה של רכישת ביטוח באינטרנט..

בשנים האחרונות המושג ביטוח באינטרנט כולל גם את האפליקציות בטלפון הסלולרי המאפשרות הנגשת תהליך המכירה של ביטוחים באופן ישיר

 

ביטוח באינטרנט נסיעות לחו”ל – ביטוח פשוט לרכישת באינטרנט

ניצתן לבצע רכישת ביטוח נסיעות בחול באתרי האינטרנט של חברת הראל, חברת הביטוח מגדל וחברת כלל ביטוח ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל בצורה פשוטה וקלה. למתקשים ביישם תהליך רכישת ביטוחי נסיעות לחו”ל ניתן להשתמש בעזרת מוקדנים ואנשי מכירות ולהשלים את תהליך הרכישה.

ביטוח באינטרנט דירה – ביטוח מורכב מומלץ לרכוש טלפונית

את מכירת ביטוח דירה באינטרנט מובילות ללא ספק הבחרות לביטוח ישיר שהעמידו פלטפורמה טכנולוגית המאפשרת לוותר על איש המכירות ולבצע רכישת ביטוח באינטרנט בעצמו לפי הקצב שלו .

  • אתר האינטרנט של חברת AIG מאפשר ערכית ביטוח מבנה ותכולה באמצעות תהליך מנחה.
  • ביטוח דירה באמצעות אתר http://www.wobi.co.il מציע אף הסבר ביטוח דירה ותהליך רכישה מונחה
  • חברת ביטוח ישיר מציעה אף היא תהליך של רכישת ביטוח באינטרנט  באתר https://www.555.co.il

ביטוח באינטרנט ביטוח חיים – מומלץ לרכוש מול נציג טלפוני או סוכן ביטוח

ביטוח חיים הוא מוצר מורכב המצריך חיתום רפואי טרם הרכישה. מעט מאד חברות מאפשרות השלמת תהליך ריכשה מלא באינטרנט . לרוב ניתן לקבל הצעת מחיר ראשונית או להשאיר פרטים ולהמשיך את תהליך באמצעות נציג או סוכן ביטוח המשלים את מכירת ביטוח חיים באינטרנט.

כתובות אינטנרט לרכישת ביטוח באינטרנט

השוואת ביטוחים באינטרנט – http://www.ucompare.co.il

קניה באתר ביטוח ישיר http://www.555.co.il

קניה באתר שירביט – https://www.shirbit.co.il

קניה באתר תשעה מליון – http://www.9000000.co.il

מודעות גוגל