בדיקת קרן פנסיה

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

בדיקת קרן פנסיה היא תהליך מורכב שמתבצע באמצעות תוכנה לבדיקת קרן פנסיה. התהליך מתבסס על ידע וניסיון רב שנים באיתור טעויות חישוב ובדיקת תשלומים לקרן פנסיה. אתר הכלכלן מציג את 3 טעויות הנפוצות בחישוב קרן הפנסיה שלך ומציע שירות בלעדי לבדיקת קרן פנסיה . 

עוד על בדיקת פוליסות : חישוב פיצויים לעובד |  סעיף 14 והפיצויים שלך | איך לקרוא תלוש שכר

בדיקת קרן פנסיה טעות מספר 1  – בחירת מסלול הביטוח 

מסלולי הביטוח בקרנות הפנסיה מציעים מגוון אפשוריות לרכוש ביטוח הדדי למקרה פטירה ונכות מעבודה. במקרים רבים קרן הפנסיה מבטחת את העמית במסלול שחבר אך גובה ממנו עלות ביטוח לפי מסלול אחר . כאשר מתבצע תהליך בדיקת קרן פנסיה החיובים העודפים מתגלים וקרן הפנסיה נדשרת להחזיר למבוטח את הכספים שנגבו ממנו.  

בדיקת קרן פנסיה טעות מספר 2  – גביית עמלות ודמי ניהול בניגו לסיכום עם המבוטח 

כיום נדרשים המשווקים הפנסיוניים לגלות בשלב המכירה את העמלות שאותם ישלם הלקוח.במקרים רבים קרן הפנסיה מצרפת את העמית בדמי ניהול ועמלות גבוהים ממה סכוכם בין הלקוח לבין המשווק . בדיקה של מסמכי ההצטרפות לקרן הפנסיה מאפשרת לגלות טעויות בגביית דמי הניהול ולדרוש מקרן הפנסיה החזר עמלות ישירות לחשבון החיסכון של העמית. 

בדיקת קרן פנסיה

בדיקת קרן פנסיה

בדיקת קרן פנסיה טעות מספר 3  – לאן נעלמו התשלומים לקרן הפנסיה ? 

 

ניהול מערכות שכר ופנסיה דורשות מערכות מידע מתקדמות שמעת לעת מתגלות בהן טעויות חמורות רשא בשילוב עם טעויות אנוש גורמות  מצריכות בדיקת קרן פנסיה.

אחת התופעות המוכרות הן העלמותם של תשלומים לקרן פנסיה . אותם תשלומים שאמור לבצע המעסיק והתשלום בגינם מתבצע באמצעות תלוש שכר .  לטועיות אלו מאפיינים רבים . החל משגיאות בהעברת הכספים לחשבון בעמית המשלם , פיזור שגוי של הכפסים בין מסלולי ההשקעה בקרן ( יכולות לגרום לנזק חמור ! ) ועד לחסרונם של עשרו תשלומים חודשיים לחשבון החיסכון בקרן הפנסיה.  בדיקה של צולבת תלושי השכר מול הנהלת החשבונות של קרן הפנסיה מאפשרת לגלות טעויות בתיעוד התשלומים בחשבון החיסוכן של העמית ואז נאלצת קרן הפנסיה לתקן את חשבון החיסכון של העמית. 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

  תכנון הוצאות חודשי רשם החברות 

בנק ישראל חשבונות מוגבלים | אישור ניהול ספרים רשות המיסים

 נקודות חשובות בייעוץ משכנתא | משכנתאבדיקת ביטוחים 

 הסדרי חוב | בדיקת חשבונות בנק לעסקים | השוואת עמלות בנקים | בדיקת פנסיה 

מודעות גוגל