בדיקת פוליסות ביטוח מנהלים

Reading Time: 2 minutes

בדיקת פוליסות ביטוח מנהלים נועדה להבטיח שהחוסך מקבל את מלוא הזוכיות והחיסכון המובטחים לו לפי תנאי הפוליסה ובהתאם לתשלומים ששולמו לחברת הביטוח לאורך השנים.

טעויות בחישוב פוליסות ביטוח מופיעות באופן תדיר בכל הגופים המנהלים ללא יוצא מהכלל והן תוצאה של ניהול בעייתי של מערכות המידע  , ניהול כספים מאתגר בסביבת חקיקה מתשנה ואוסף של טעויות אנוש. באמצעות בדיקת פוליסות ביטוח מנהלים ניתן למנוע את הטעויות ולוודא שהחוסך מקבל את הכספים המגיעים לו.  

מאת שפיר קמר – כלכלן מומחה לבדיקת פוליסות ביטוח מנהלים 

לפרטים נוספים אודות בדיקת ביטוחי מנהלים

חישוב שכר וחישוב פיצויים 

צלצלו 058-4363632 

בדיקות טכניות

השלב הטכני של בדיקת פוליסות ביטוח מנהלים כולל השוואה בין טופסי ההצעה המקוריים והניירת שמלווה את הפוליסה. בשלב זה מתגלות טעויות המשפיעות על כל תקופות החיסכון וגובה הקצבה כגון רישום שגוי של תאריך התחלת החיסכון  , הפקת פוליסה בניגוד לסיכום עם הלקוח ורישום שגוי של מדדי התחלה וסיום.

בדיקת תשלומים

בדיקת התשלומים הנה בדיקת מקצועית שצפקידה לחשב ת הסכום המדוייק של הכספים ששולמו לפוליסה. בדיקת פוליסות ביטוח מנהלים מגלה האם חברת הביטוח קבלה ושייכה את מלוא הכספים לפוליסה והאם זקפה להם את התשואות הנכונות.

בדיקת עמלות

כל מוצר ביטוח מנהלים כולל רכיב של עמלות מרכיבי החיסכון והפרמיה החודשית. בדיקת פוליסות ביטוח מנהלים מגלה האם חברת הביטוח גבתה את העמלה לפי היסכום עם הלקוח ולפי החוק או שהיו סטיות שפוגעות בחיסכון של הלקוח

בדיקת חיסכון

לאחר בדיקת התשלומים ובדיקת העמלות מגיע שלב בדיקת החיסכון. שלב זה הקשה והמקצועי ביותר. אנו מבצעים אותו באמצעות תוכנה ייחודית לביצוע בדיקת פוליסות ביטוח מנהלים ובאמצעותה מחושבים כל התשלומים לפוליסה , נזקפות התשואות ומחושב החיסכון הצפוי והנכון .

בדיקת מקדם קצבה

בדיקת מקדם הקצבה היא הבדיקה המשמעותית ביותר. בפוליסות ביטוחי מנהלים המבטיחות קצבה חודשית תלוי החוסך בחישוב נכון של מקדם הקתצבה ושימוש של חברת הביטוח בטבלת מקדמים נכונה שהובטחה ללקוח לפי תנאי הפוליסה.

בדיקת פוליסות ביטוח מנהלים באמצות אתר הכלכלן כוללת חישוב מלא של הפוליסות והחיסכון ולאחר מכן ליווי מול חברת הביטוח עד לתיקון החיסכון . להסבר נוסף על בדיקת פוליסות ביטוח מנהלים חייגו 058-4363632 או השאירו פרטים באתר

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

משכנתא אופטימלית  |  משכנתא | איתור כספים

מאמרים | חישוב פיצויים  | אתר הפנסיה האובייקטיבי

 אתר מאמרים | בנק ישראל | בדיקת פוליסות חישוב פנסיה 058-4363632

אישור מס במקור מס הכנסהתכנון הוצאות שוטפות | כרטיס אדי מציל חיים

חמש סיבות טובות לבצע תכנון פיננסי לחץ כאן