פדיון כספים נשכחים בחברות הביטוח

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

כספים נשכחים | כתבה שהתפרסמה באתר YNET אודות הכספים האבודים חושפת טפח מעולם הכספים הנשכחים ופדיון כספים מחברות הביטוח בישראל. מבוטחים שפונים לחברת הביטוח בבקשה לפדות את כספי החיסכון נענים בתשובה כי כבר בצעו פדיון פוליסה וכבר קבלו את הכספים מחברת הביטוח ,אך לא זוכים לקבל שחזור משיכה .

אז לאן נעלמו הכספים הנשכחים ומדוע מומלץ להשתמש בשירותי חברה מקצועית לפדיון פוליסות ? חברות הביטוח מנהלות את הכספים באמצעות מערכות מחשב מסובכות . פוליסת ביטוח היא מוצר פיננסי מורכב שעובר גלגולים שונים במערכות מחשב שונות , חי בסיבת חקיקה משתנה ומותאם תדיר על יד המערכות לחקיקה ולאופן ניהול הכספים. 

שירות פדיון פוליסה בחברת ביטוח ביטוח חוסך ללקוח את כל כאבי הראש . גם לקוח המעוניין לפדות קופת גמל שעברה מהבנק לחברת הביטוח או לבית השקעות יוכל להסתייע בשירות פדיון פוליסה של חברה מקצועית לאיתור ופדיון פוליסות. 

פדיון פוליסה בחברת ביטוח

 

פדיון פוליסות כספים נשכחים בכל חברות הביטוח

השאירו פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם 

השירות כרוך בתשלום 

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

 

קישור החזרי מס ללא עלות פתיחת תיק | עמלות בנקים | קישור לבנק ישראל 

 קישור לאיתור כספיםקישור למחשבון השוואה בין עמלות הבנקים 

INFOBIT – האתר האובייקטיבי לתכנון פיננסי בישראל 

 

 

Image(s): FreeDigitalPhotos.net

מודעות גוגל