השוואה וחיסכון ברכישת ביטוחים

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

השוואה וחיסכון ברכישת ביטוחים | מעוניינים לרכוש ביטוח רכב? החלטתם לחדש פוליסת ביטוח דירה? אין ספק כי עליכם להיפרד מסכום כסף מסוים. ברוב המקרים, תעשו זאת בהשלמה: ידוע הרי כי חשיבותם של ביטוחים אלה ואחרים היא מכרעת לעיתים. עם זאת, לא בטוח שאתם יודעים שבעזרת “צרכנות נכונה”, תוכלו לחסוך לא מעט כספים במחיר הביטוח. באתר WOBI אנחנו נראה לכם כיצד לעשות זאת, כשהכלי המרכזי שנציע למשימה זו הוא השוואת מחירי ביטוח.

העולם הרחב של הביטוח

השוואה וחיסכון ברכישת ביטוחים |כצעד ראשון, רצוי להבין בדיוק את מאפייני עולם הביטוח. למעשה, עיקר המורכבות שלו נובעת מהמשתנים הרבים שמרכיבים את המשוואה שלו. לא רק שקיימת אבחנה ברורה בין ביטוח משכנתא לביטוח דירה, מן הסתם, אלא שכל פוליסה נחלקת לקבוצות קטנות גם כן: ביטוח רכב, אם ניקח דוגמא אחרת, כולל בתוכו בוודאי ביטוח צד ג’, מקיף או חובה.

השוואה וחיסכון ברכישת ביטוחים |מעבר לכך, הרי שבתחום זה קיים גם הבדל ברמת הפוליסה הספציפית, בין חברות שונות הפועלות בו. כל הסכם ביטוחי כולל פיצויים כספיים בגובה מסוים, תנאים שונים למימוש, סכום אחר של השתתפות עצמית וכן הלאה. אלה משפיעים לא רק על כדאיות הפוליסה, אלא גם על מחירה.

ההנחה: תחום הביטוח פתוח לחלוטין

בעקבות הרפורמה אשר אפיינה את תחום הביטוח החל משנות ה-90, השתנו גם התנאים המאפיינים אותו. יותר ויותר שחקנים נכנסו לשדה המשחק, כך שכיום פועלות בישראל עשרות חברות ביטוח. בעידן של תחרות גוברת, כל אחת מציעה פוליסה שונה בתכלית, ומנסה בכך להתבלט מעל המתחרות שלה. היות ואין בנמצא כיום מחירון מפוקח של ביטוח (ובצדק גמור), ישנם הבדלים מהותיים גם ביחס לעלות הפוליסות האלה. כאשר מתבוננים על ביטוח רכב, למשל, קל להבין מדוע הבדל קל ביותר במחיר הפרמיה החודשי, אפילו של אחוז בודד, יתפח לסכומי ענק כשמתבוננים על הטווח הרחב יותר. מרביתנו, מיותר לציין, מוציאים גם כך אלפי שקלים בשנה על הביטוחים השונים- כיצד אפשר לחסוך? מהי הדרך לבחור בהצעה המושכלת ביותר?

הפתרון הוא בהשוואה | השוואה וחיסכון ברכישת ביטוחים

עם הזמן, הבינו יותר ויותר ישראלים כי עליהם להפסיק להיות פאסיביים: במצב העניינים כיום, יהיה זה נאיבי לצפות כי החברה הראשונה עימה יצרו קשר, תהיה גם זו שתציע את הפוליסה המשתלמת ביותר. כדי לבחור בהצעה טובה, חייבים- בכך אין ספק- לבצע השוואה בין מספר רב של חברות, וזאת בהתבסס על התנאים המצופים מהפוליסה ומאפייני הרוכש.

החדשות הטובות, הן שכיום השוואה מסוג זה נחשבת לפשוטה עד מאד. במרוצת השנים, קמו לא מעט אתרים שתפקידם השוואת מחירי ביטוח, ביניהם אתר wobi. באמצעותם, ההשוואה נעשית תוך לא יותר מאשר מספר דקות, ונעשית בלחיצת כפתור. בסופה של ההשוואה, אם כן, מתקבלת תמונה אובייקטיבית ומדוייקת של תחום הביטוח האמור.

השוואה וחיסכון ברכישת ביטוחים | כך עושים זאת נכון

גם כאשר מחליטים על השוואה של מחירי ביטוח, עדיין הדרך לנחלה אינה מושלמת. חשוב מאד לברר בדיוק את מהותו של האתר הנבחר למטרה חשובה זו, בעיקר מבחינת הגורמים המבטחים שהוא כולל בתוכו. ברור כי אתר אשר משווה בין מספר מצומצם של חברות ביטוח, יהיה רחוק להציג תמונה מדויקת של התחום. בכך, למעשה הוא הופך לחסר תועלת של ממש.

יש להדגיש נקודה נוספת, והיא שישנם אתרים שאפילו לוקחים את כל התחום מספר צעדים קדימה, ומאפשרים גם לבצע את רכישת הביטוח באמצעותם. יש בכך מספר לא מבוטל של יתרונות: בראש ובראשונה, דרך זו תבטיח שקיפות מלאה מצידה של חברת הביטוח, ותמנע נסיונות שכנוע של הסוכנים השונים. כשמקפידים על כך, אין ספק כי רכישת ביטוח רכב, דירה, משכנתא או חיים – אכן תהיה במחיר האטרקטיבי ביותר שניתן לבקש.

המאמר נכתב ע”י אנשי אתר Wobi להשוואת ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוחי משכנתא וביטוחי נסיעות לחו”ל. האתר מאפשר קבלת הצעות מכל חברות הביטוח ואפשרות לרכישה מאובטחת אונליין.

איתור כספים | נכות | תביעות ביטוח | בדיקת פנסיה חישוב פיצויים | ביטוח חיים 

אובדן כושר עבודה | נכות מתאונה | ריסק חד פעמי | ריסק המשולם כקצבה  | 

ביטוח סיעודי פיצוי למקרה של מחלה קשה | איתור חשובנות בנק רדומים

מודעות גוגל