פדיון ביטוח חיים

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

פדיון ביטוח חיים מאפשר למבוטח לקבל את כספי החיסכון שהצטברו בפוליסת ביטוח חיים. פדיון ביטוח חיים מוגדרת כפעולה מורכבת וביצוע לקוי של פדיון ביטוח חיים עלול לגרום למבוטח הפסד כספים וזכויות שוות ערך.

 

פדיון ביטוח חיים – היבטי מס

פדיון פוליסות ביטוח חיים שנערכו במסגרת ביטוח מנהלים כרוכות בתשלום מס למעט מקרים הפטורים ממס. מינואר 2008 כל פוליסות לביטוח מנהלים מיועדות לתשלום קצבה חודשית וכאשר מבצעים פדיון ביטוח חיים יש לקחת בחשבון את צרכי החוסך ולבדוק האם פודים את הפוליסה הנכונה והאם לא כדאי  למשוך פנסיה חודשית מהפוליסה.

 

פדיון ביטוח חיים  – הפסד זכויות

כאשר אדם פורש או ניזקק לכסף הוא יכול , בהתאם לגילו ולתקנות מס הכנסה , לבצע פדיון ביטוח חיים לפוליסות שברשותו . כאשר מבצעים את פעולת הפדיון של כספים שנצברו בעמל רב במשך שנים כדאי לברר את הנושאים הבאים :

  • האם פדיון ביטוח חיים כרוך בהפסד זכויות יקרות
  • האם ניתן לבצע רק חלק פדיון ביטוח חיים ולשמור על חלק מהחיסכון
  • האם יש לשלם מס הכנסה על פדיון ביטוח חיים
  • האם ניתן למשוך פנסיה  מפוליסה לביטוח ובמקום לפדות ביטוח חיים לחפש מקור אחר 

 

פדיון ביטוח חיים –  פדיון באמצעות חברה פרטית לקבל את המקסימום 

פדיון ביטוח חיים באמצעות חברה פרטית מאפשר למבוטחים לקבל מלוא כספם מחברת הביטוח. חברה פדיון ביטוח חיים מעמידה לרשות הלקוח את הידע והטכנולגיה להגיש לחברת הביטוח בקשה  מנוסחת היטב לפדיון פוליסה לביטוח חיים , לבצע בדיקת פדיון ולמנוע הפסד כספים בשל טעויות חישוב בפוליסה של המבוטח ולבסוף לוודא שחברת הביטוח משלמת את הכספים במועד שנקבע על ידי המפקח על הביטוח. 

פדיון פוליסות לביטוח חיים בשיטת שלושת השלבים של אתר הכלכלן 

פדיון פוליסות לביטוח חיים בכל חברות הביטוח בישראל בשיטת שלושת השלבים מבטיחה שתקבלו את מלוא הכספם שמגיעים . ללא המתנות למוקד השירות של חברת הביטוח ולאחר בדיקת פדיון מקצועית . לשיטת פדיון פוליסה שאנו מציעים ישנם 3 שלבים  :

  • בדיקת פדיון לפוליסה
  • מילוי טופסי פדיון 
  • בקרת משיכה  

השאירו פרטים באתר ונציג מקצועי יחזור אליכם להסבר נוסף

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

בואו להכיר את התכנון הפנסיוני של ישראל  INFOBIT.CO.IL

 

 איתור כספים אבודים |  בדיקת פוליסות | ייעוץ פיננסי | תכנון הוצאות 

 

 

 

 

 

מודעות גוגל