מגדל קרן י החדשה

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מגדל קרן י החדשה  | מסלול ההשקעה המוביל של מגדל חברה לביטוח ובו מושקעים  מרבית הכספים החדשים בביטוחי המנהלים של חברת הביטוח מגדל.  מגדל קרן י החדשה  הוא מסלול השקעה שקם בשנת 2004  ובו מנוהלים נכסי לקוחות בסך כולל של למעלה מעשרה מליארד שקלים באמצעות מספר מסלולי השקעה שהגדול ביניהם הוא מגדל קרן י החדשה 

מגדל קרן י החדשה  – מאפייני ההשקעה 

הכספים במסלול זה מושקעים עבור כל העמיתים במידה שווה. ללא קשר לגילם או לצרכיהם האישיים. כך יוצא שעמית בגיל 65 שמצוי לקראת פרישה ועמית בן 30 בתחילת דרכו משקיעים את הכספים במגדל קרן י החדשה באותו מסלול וחשופים לאותו סיכון . רק שלעמית בן ה 30 צפויות למעלה משלושים שנה לתיקון טעויות ומפולות בשוק ההון ואילו לחוסך הבוגר במגדל קרן י החדשה  אין את הזמן לתיקון טעויות.

 מגדל קרן י החדשה  – תשואה  וסיכון 

על פי רוב תשואה וסיכון הולכים ביחד. ככל שתגדל התשואה היא הושגה ככל הניראה על ידי נטילת סיכון רב יותר. בביטוח הפנסיוני נהוג למדוד את הסיכון באמצעות מדד שארפ. המדד נקרא שארפ= ריבית חסרת סיכון לחמש שנים , ורק מסלולי השקעה שגילם כ 60 חודשים לפחות יכולים לקבל ערך למדד זה.  מגדל קרן י החדשה  ממוקם במקום טוב באמצע עם ערך של 0.57 .  לא יותר מזה .

מגדל קרן י החדשה  – פיזור סיכונים

חוסך שמרבית כספו מושקע במגדל קרן י החדשה יכול להקטין או להגדיל סיכון ולגוון את השקעותיו באמצעות חלוקת כספי החיסכון בין מסלולי השקעה נוספים בתוך מגדל עצמה .

לקבלת הסבר אישי על ההשקעות בביטוח המנהלים שלך

פגישה 1:1 עם יועץ  | צלצל 058-4363632 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

ייעוץ משכנתאות באמצעות תכנון פיננסי מתקדם 

פגישה 1:1 עם יועץ  | צלצל 058-4363632 

קישורים בנושאים פיננסים 

איתור כספים החזרי מס  בדיקת פוליסות פנסיה תקציבית בנק ישראל בנק עליה הבנק למלאכה חשבון רדום תוכניות חיסכון

מודעות גוגל