איך לבחור ביטוח מנהלים 2013

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

איך לבחור ביטוח מנהלים 2013  | בשנת 2013 אבדו ביטוחי ביטוח המנהלים החדשים את היתרון הגדול על פני קרנות הפנסיה – מקדם הקצבה המבטיח את הפנסיה במקרה של עליה בתוחלת החיים במסגרת רפורמה מקיפה שערך משרד האוצר.

ביטוחי המנהלים של שנת 2013 מציעים דמי ניהול אטרקטיביים , דמי ניהול נמוכים יחסית ומסלולים מגוונים של ביטוח חיים. חוסכים מעל גיל 60 עדיין יכולים לרכוש ביטוחי מנהלים שמבטיחים את הקצבה כנגד עליה בתוחלת החיים. איך לבחור ביטוח מנהלים 2013  בכתבה שלפנינו

איך לבחור ביטוח מנהלים 2013  | במשך שנים היו ביטוחי המנהלים וקרנות הפנסיה מוצרים משלימים ותחליפים במסגרת ההסדר הפנסיוני שמוצע לחוסכים. ביטוחי המנהלים הוא העסקה הגדולה ביותר שיבצעו מרבית העובדים . העסקה מתחילה לרוב בגיל מוקדם ומסתיימת בגיל היציאה לפנסיה והיא צריכה לתת מענה לצורכי הביטוח ותכנון הפרישה של החוסך.

ייעוץ והסברה אישית  – איך לבחור ביטוח מנהלים ותכנון פנסיה אובייקטיבי

 צלצל עכשיו 058-4363632 | או השאר פרטים באתר הכלכלן 

איך לבחור ביטוח מנהלים 2013  | תכנון פנסיוני אובייקטיבי 

תכנון פנסיוני אובייקטיבי מאפשר לחוסך לקבל תמונה על צורכי הביטוח שלו  , את השווי של החסכונות הקיימים , את סכום הביטוח למקרה מוות שיספיק למשפחה במקרה פטירה, את סכום הביטוח לאובדן כושר עבודה ואת הצעדים שיש לנקוט על מת לנצל את מלוא הטבות המס במסגרת החיסכון.

איך לבחור ביטוח מנהלים 2013  | דמי ניהול מהפרמיה החודשית 

ביטוחי המנהלים גובים עמלה מהפרמיה השוטפת.  הפרמיה משולמת על ידי העובד והמעביד ומכספי הפיצויים. החוק מאפשר לגבות עמלה בגובה של עד 4% מהפרמיה החודשית. שיעור דמי הניהול נתון למו”מ בין הסוכן לבין המבוטח והתחרות גורמת להקטנת העמלות הנגבות על ידי חברות הביטוח.

איך לבחור ביטוח מנהלים 2013  | דמי ניהול מהחיסכון המצטבר

ביטוחי המנהלים גובים עמלה מהחיסכון המצטבר . ככל שהחיסכון בפוליסה גבוהה יותר כך עמלה זו יותר גבוהה ולחוסך יש אינטרס ברור להקטין את העמלה. חברות הביטוח מציעות מסלולים שונים ומגוונים המאפשרים הקטנת דמי הניהול לאורך תקופת החיסכון ועד לפנסיה.

איך לבחור ביטוח מנהלים 2013  | ביטוח ריסק למקרה פטירה  

ביטוחי המנהלים כוללים ביטוח למקרה מוות – ריסק. תכנון סכום הביטוח למקרה מוות , הריסק ,מאפשר להגדיל את החיסכון , את הפנסיה ולרכוש סכומי ביטוח גבוהים המאפשרים להקנות למשפחה בטחון כלכלי לכל מקרה פטירה .

איך לבחור ביטוח מנהלים 2013  | ביטוח ריסק לאובדן כושר עבודה

ביטוחי המנהלים כוללים ביטוח לאובדן כושר עבודה. הגדרות הכיסוי לאובדן כושר עבודה כמו גם תקופת ההמתנה , תקופת האכשרה והמחיר הם אחד הנושאים החשובים ביותר בביטוח המנהלים. יש להקפיד על קבלת הסבר מלא מהסוכן שמלווה אתכם ולרכוש את סכום הביטוח שלא יפחת מפיצוי בגובה 75% מהשכר ברוטו.

איך לבחור ביטוח מנהלים 2013  | שילוב עם קרן פנסיה 

שילוב בין קרן פנסיה וקרן פנסיה הוא אפשרות השקעה של כספי פנסיה המאפשרת לחוסך לפזר את הסיכון בהשקעת כספי החיסכון , להנות מחלק התשואה המובטחת של קרן הפנסיה ומאופן קבלת כספי הפנסיה בגיל הפרישה ומצד שני לגדר את הסיכון של הביטוח ההדדי של קרן הפנסיה.

התנאי לחלוקת שכר בין קרן פנסיה לביטוח מנהלים הוא ביצוע תכנון פנסיוני שבוחן את צרכי המבוטח ואת העדפותיו. חלוקה סתמית של השכר בין קרן הפנסיה לביטוח המנהלים יכולה לפגוע בעובד .

 החזרי מס ללא עלות פתיחת תיק עמלות בנקים |  לאיתור כספים  |   כרטיס אדי 

קישור החזרי מס ללא עלות פתיחת תיק | עמלות בנקים | קישור לבנק ישראל 

 קישור לאיתור כספיםקישור למחשבון השוואה בין עמלות הבנקים 

 INFOBIT – האתר האובייקטיבי לתכנון פיננסי בישראל 

max.wesave.info = הלוואות לכולם ריביות נמוכות

מודעות גוגל