הר הכסף איתור כספים אבודים 2019

Reading Time: 2 minutes

הר הכסף איתור כספים אבודים 

שירות פרטי בתשלום לפרטים נוספים השאירו לנציג מקצועי איתור כסף אבוד לפי תעודת זהות בכל חברות הביטוח בישראל ביטוחים ישנים כספי פיצויים קופות ישנות ומלווה מדינה מליארדי שקלים ממתינים לכם הר הכסף איתור כספים אבודים כל הפרטים בכתבה הבאה

הר הכסף איתור כספים אבודים 2019

הר הכסף איתור כספים אבודים 2019 תמונה קרדיט 

איך מאתרים כסף אבוד לפי תעודת זהות

למשה לוי מחולון היה זכרון ישן על קופת גמל ישנה שהייתה לו. הוא היה מועסק ביותו סטודנט אצל מעסיק ששלם לו תנאים פנסיה על אף שצו פנסיה חובה לא היה בתוקף , אך לא הצליח לדעת באיזו ממאות קופות הגמל הקיימות כיום מופקד החיסכון בקופת הגמל .  הגדול הוא לא ידע אם מ ודבר בקרן פנסיה מבטחים ותיקה או קופת גמל אחרת .

מה עושים במצב כזה ואיך בודקים כספים אבודים  ?

כאשר חברה מקצועית לאיתור כסף אבוד מבצעת חיפוש היא בוחנת את מצבו האישי של מי שמנסה לאתר כסף אבוד. במידה והוא עדיים חוסך פעיל שהחליף מקומות עבודה מומלץ לבצע בדיקה מקיפה של כספים אבודים כולל תמונת מצב של כל החסכונות פנסיה גמל השתלמות ביטוח מנהלים .

כיום ניתן לאתר כסף אבוד כמעט מקום המדינה על ידי אתרי הביטוח הר הכסף או הר הבנק ולקבל מידע מלא על חשבון בנק ישן . המידע על קופוות הגמל הישנות יהיה תמיד בהר הכסף של משרד האוצר אך לא בהר הבנקים מכיוון שקופות הגמל מנוהלות בשנת 2019 על ידי גופי ביטוח ובתי השקעות ולא על ידי הבנקים בישראל.

ניתן לבצע איתור כספים ולבצע סדר בחיסכון כולל בדיקת יתרות בקופות גמל ותחזית קצבה לגיל פנסיה על ידי שירות המסלקה הפנסיונית של משרד האוצר. השירות ממוחשב והוא למעשה מרכז את כל החסכונות בקופות גמל , חיסכון פנסיוני עם יתרות מלאות תחזית פנסיה וסכומי ביטוח בכל פוליסה  .

בנוסף יש לבדוק כפל ביטוח באמצעות האתר לבדיקת כפל ביטוחים הנקרא הר הביטוח.

הר הכסף איתור כספים אבודים 2019 איתור כסף אבוד לפי תעודת זהות במהירות מציאת חשבונות בנק ירושות קופות גמל ישנות ומשיכת כספים אבודים בפטור ממס הכנסה הר הביטוח

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form