איתור כספים אבודים בביטוח מנהלים

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מאת שפיר קמר , כלכלן

כספי פיצויים אבודים

כספי הפיצויים נחסכים על ידי המעביד. בגיל הפנסיה ובעת מעבר בין עבודות ניתן למשוך אותם מבלי לשלם מס עד לתקרה המוכרת. לא מעט עובדים מושכים את הכספים הפטורים ממס ועם היתרה מאבדים את הקשר עד שכספי הפנסיה הופכים לכספים אבודים. 

כספים תגמולים אבודים

כספי התגמולים מופרשים כל ידי העובד והמעסיק. בחלק מהפוליסות הישנות נהוג היה לחלק את הכספים בין 2 פוליסות וולכן בחלק מהפוליסות קיימים רק כספי תגמולים. כספי התגמולים הם חלק הארי בכספים האבודים וניתן למשוך אותם בצורה של פנסיה חודשית או סכום חד פעמי תלוי בסוד הפוליסה. לעתים ניתן למשוך את כספי התגמולים ללא תשלום מס בכפוף לגיל ולמצב הכספי .  

איתור כספים אבודים בביטוחי מנהלים 

איתור כספים אבודים וביטוחי מנהלים שנשכחו בין מקומות עבודה מאפשר לחוסך לקבל את כספו כחוק. יורשים שזכאים לכספי ירושה ולכספי החיסכון הפנסיוני של יקיריהם יכולים לשכור חברה לאיתור כספים אבודים ולאתר את הכספים שלהם ושל יקיריהם שנפטרו.

כיצד מתנהל תהליך איתור כספים אבודים

על מנת לאתר כספים אבודים יש להזמין טופס מעסיקים של ביטוח לאומי באמצעות האינטרנט. טופס זה מספר על תקופות העסקה ועל מספרי החשבון של המעסיק. פגישה עם יועץ מקצועי תאפשר איסוף מידע חיוני שיועבר לתוכנה בלעדית לאיתור זכויות מבוטחים. ההליך אורך בין 10 ל45 ימי עסקים 

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

איך לבחור ביטוח מנהלים שמתאים לך באמת 

המדריך לצו ירושה

 

טופס מעסיקים של יטוח לאומי 

בדיקת פוליסות ובדיקת חיסכון בפוליסה  

מודעות גוגל