בנק לאומי קופות גמל

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

שירות איתור כספים , איתור קופות גמל בבנק לאומי , איתור חשבון רדום בבנק לאומי

 בנק לאומי קופות גמל  – בנק לאומי ניהל עשרות קופות גמל עד שבשנת 2005 מכר הבנק את חברות הניהול של הקופות בעבור מאות מליוני שקלים לחברות הביטוח ובתי ההשקעות הפרטיים. כתוצאה מכך עבר הטיפול והמידע מבנק לאומי וקופות הגמל של בנק לאומי לידיים פרטיות שייקרו את דמי הניהול שמשלמים הלקוחות והביאו לנתק של עשרות אלפי חוסכים מהחיסכון שלהם , את היורשים לנתק מקופות הגמל של בנק לאומי ושל חוסכים רבים שאבדו את הקשר עם קרנות ההשתלמות של בנק לאומי . שירות איתור קופות גמל בבנק לאומי מחזיר את החיסכון הקופות הגמל וקרנות ההשתלמות לידי החוסכים .

קופות גמל בנק לאומי – מה קרה לכספי החיסכון שעברו מהבנק לחברות הביטוח – כך אבדו הכספים וערכם נשחק 

מאז מכירת קופות הגמל  , קרנות ההשתלמות וקרנות הנאמנות מבנק לאומי לידי הגופים הפרטיים , עלו דמי הניהול לשמיים. הבנקים נהגו לגבות דמי ניהול של 0.5% בממוצע ואילו הגופים הפרטיים הפכו את קופות הגמל לפרה חולבת , הכפילו את דמי הניהול  , גבו פי שלוש מדמי הניהול בקופות הגמל של בנק לאומי וחלקם ,ללא בושה או הודעה לעמיתים,  גבו את המקסימום המותר בחוק -2%.  משרד האוצר והמפקח על הביטוח שיותר מכל דבר אחר אוהבים לישון בעמידה ולעשות חצי עבודה , התקינו לא מזמן תקנה אומללה המחייבת את מנהלי קופות הגמל להודיע לחוסכים מבעוד מועד על ייקור דמי הניהול . מה יעלה בגורלן הכספים והחוסכים האבודים , מי יודיע להם ? למפקח על הביטוח אין תשובות . 

איתור כספים , חשבונות רדומים וקופות גמל בבנק לאומי  

הניסיון המצטבר של צוות אתר הכלכלן , שילוב של תוכנה ייחודית וידע מקצועי ייחודי שנצבר בחמש עשרה שנים של ניסיון באיתור כספים עומד לרשותכם. אתר הכלכלן מציע שירות איתור כספים , חשבונות רדומים , חסכונות ישנים , קופות גמל וקרנות 

חסר לכם ניירת  ?  

אנו נטפל בכל הניירת הנדרשת ונלווה אתכם עד להשבת כספכם האבוד ! 

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

מודעות גוגל