בדיקת דמי ניהול

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

בדיקת דמי ניהול בקרן הפנסיה וביטוח מנהלים

  • תכנון פנסיוני אישי ואובייקטיבי – בלתי תלוי 
  • בדיקת העמלות בקופת גמל , קרן פנסיה וביטוח מנהלים 
  • התאמת הפנסיה לצורכי המבוטח באופן בלתי תלוי 
  • הגדלת הפנסיה והחיסכון

 

בדיקת דמי ניהול מאפשרת לך , החוסך, להגדיל את החיסכון הפנסיוני בקופת הגמל, ביטוחי המנהלים  , קרן הפנסיה וקרן ההשתלמות.  דמי הניהול נוגסים בכ 1/3 מהחיסכון הפנסיוני ובשנים שבהן התשואה שלילית הן מגדילות את ההפסד האישי שלך.

 

בדיקת דמי ניהול מתבצעת על ידי כלכלן מומחה שבודק כל קופה לגופה ומשווה אותה לממוצעים הענפיים, לממוצע בקופה האישית שלך ולאפשוריות העומדות בפניך ביחס לשוק החיסכון בכל נקודת זמן.

הבדיקה מתבצעת ביחד עם הלקוח , על פי רוב בביתו ויחד עם היועץ מתקבלת החלטה כיצד לנהוג בקופה.

 

יועץ פיננסי אובייקטבי מקבל את התשלום עבור עבודתו ממך הלקוח ולכן הוא מחוייב רק ללקוח. ההכרות העמוקה עם שוק הביטוח והחיסכון מאפשר ליועץ לשפר את מצבך , להגדיל את החיסכון או להישאר בקופה שלך במידה והיא מקנה לך את המצב האופטימילי .

 

בדיקת דמי ניהול בקופת גמל וקרן השתלמות יכולה למנוע ממך הפסדים כסים בגין גביית דמי ניהול עודפים בקרן ההשתלמות ובקופת הגמל. בנוסף יסייע לך היועץ להתאים את מסלולי ההשקעה להעדפותיך ולרצונותך. 

 

אתר הכלכלן ! האתר האובייקטיבי למודעות פנסיונית , מציע לכם לבצע תכנון פיננסי אובייקטיבי ובדיקת עמלות באמצעות מומחהסוקר ומחשב את צרכי הביטוח והפנסיה . צרו אתנו קשר עכשיו ושפרו את הפנסיה שלכם 

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

Image(s): FreeDigitalPhotos.net

 

בנקים – האתר האובייקטיב לבנקאות ופיננסים  | INFOTAX האתר להחזרי מס הכי משתלם 

איתור כספים החזרי מס  בדיקת פוליסות פנסיה תקציבית בנק ישראל בנק עליה הבנק למלאכה חשבון רדום תוכניות חיסכון אודות

מודעות גוגל