מהו צו ירושה

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

צו ירושה והקשר לביטוח הפנסיוני שלך

מהו צו ירושה

להצעת מחיר להנפקת צו ירושה

חייגו עכשיו  0528-363632

התחייבות למחיר אטרקטיבי איתור כספי נפטרים וירושות 

צו ירושה מסדיר את סדר היורשים ואת חלקן של אחד מהיורשים בעיזבון שהותיר המנוח. שימוש בצו נעשה רק במידה והמנוח לא הותיר אחריו צוואה.

הסדרת צו הירושה מעוגנת בחוק הירושה  תשכ”ה-1965 [תיקון אחרון 30/6/98]. חלוקת העזבון באמצעות הצו פותרת חלק מהבעיות במימוש העיזבון. לדוגמא , בנכסים פנסיונים יכול כל יורש לממש את חלקו בחיסכון ללא קשר ליורשים האחרים. אם למשל מנוח הותיר אחריו מליון שקלים בקופת הגמל תמר ובמסגרת הצו נקבע על פי סדר היורשים ש: 

האלמנה תקבל  50% וכל אחד משני הילדים 25% , אזי יכול אחד הילדים לגשת למשרדי קופת הגמל ולפדות 250,000 ש”ח ללא תלות או קשר או צורך ליידע את יתר היורשים .

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form


מודעות גוגל