החזרי מס | הכי משתלם

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

החזרי מס לשכירים

 שנים אחרונית. החל משנת 2013 ניתן יהיה לדרוש החזרי מס לשנים האחרונות בצירוף ריבית של 4% בשנה ללא מס רווחי הון !  אתר הכלכלן מציע ביצוע החזר מס לשכירים , החזרי מס לעצמאים והחזרי מס לפנסיונרים . בדיקת זכאות להחזר המס נעשית ללא תשלום.

מקסימום החזר מס הכנסה 

בדיקה חינם של זכאות להחזר מס לשכיר 

משלמים רק לאחר קבלת הכסף ממס הכנסה 

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

החזרי מס ללא עלות פתיחת תיק  |לכל סוגי החזרי המס !  בדיקת זכאות ראשונית

לבדיקת זכאות להחזר מס השאירו פרטים באתר ואנו נבצע עבורכם בדיקה ראשונית ללא תשלום.  הבדיקה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע שעושים שימוש בתוכנות מתקדמות מהאפשרות מיצוי מקסמלי של הטבות המס והחזר  מס .

מבצע החזרי מס – מחיר מבצע לנרשמים עד ה 15 לחודש

 

למי מגיע החזר  ?  סקירת תקנות מס ההכנסה מביאה את הקורא לידי מסקנה שכמעט כל אירוע בחיינו הוא גם אירוע מס. החלפת מקום עבודה- אירוע מס , לידת ילד – אירוע מס, גירושים – אירוע מס , לימודים אקדמיים –אירוע מס וכן הלאה. כמעט כל אזרח בישראל זכאי להחזר מס שמבוצע באמצעות תהליך הנקרא תאום מס. 

 [ פורום דיני מיסים ]

  • דע את זכויותך במס ההכנסה – זכויות במס הכנסה יש – עכשיו להחזר מס ! 

מס ההכנסה ורשות המיסים מעדכנים מדי שנה חוברת עבת כרס ומעוצבת הנושאת השם – דע את זכויותיך.
החוברת מוצגת אומנם בעיצוב עדכני וברור, אולם תקנות המס מטבען, הן סוגיה סבוכה הנהירה לבעלי מקצוע ומצריכה תוכנות ייעודיות . הנתונים בחוברת מתעדכנים מדי שנה.

  • הטבות המס לשכירים ועצמאים ניתנות באמצעות 2 דרכים עיקריות:

ניכוי – הקטנת ההכנסה החייבת במס

זיכוי – החזר כספי ישיר ללא קשר לגובה המס האישי

הגדרה המקרה

הקטנה רעיונית של ההכנסה החייבת במס    (ניכוי ) כתוצאה מההקטנה ישולם מס הכנסה בגין שכר נמוך יותר מהשכר האמיתי

החזר כפסי ומיידי של כסף , ישירות
לתלוש השכר.

דוגמא להחזר

הפרשה לקופת גמל לשכיר שאין לו הסדר
דרך מקום העבודה

החזר כספי חודשי בעת ההפקדה לביטוח
מנהלים, קרן פנסיה וקופת גמל

  • למי מגיעות הטבות מס ?

לכל מי שמשלם מס הכנסה מגיע החזר מס ,בכפוף לעמידה בקריטריונים. קיימים עשרות אירועים המזכים בהטבות מס. תפקידו של יועץ
המס והיועץ הכלכלי הינם לאתר את הסעיפים,להכין את הניירת הדרושה ( כיום התהליך ממחושב בחלקו) ולבצע עבור הלקוח את הליך ההחזר מהמדינה.

  • תפקידו של איש המקצוע המודרני בתהליך החזרי מס 

להנגיש את התהליך עבור הלקוח. משמע שהתפקיד אינו רק לבצע את ההתחשבנות מול מס
ההכנסה , אלא לסייע ללקוח לאורך ההליך כולו. התפקיד כולל:

  • לבחון את כדאיות תהליך
  • לבצע תחקיר נכון וממוקד על הלקוח
  • לסייע ללקוח להגיע האישורים והמסמכים הנדרשים
  • יידוע הלקוח על התקדמות התהליך מול רשויות המס
  • ( מה לעשות עם הכסף ….הלקוח כבר יחליט לבד )

ניתן להתחשבן עם מס ההכנסה עד 6 שנים אחרונית !


החזרי מס -הכי מקצועי-מחירים הוגנים> השאר פרטים וקבל הצעה

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

לא רק בחברות: תכנון מס גם לשכירים

מדריך מאת רו”ח נוי

 

תכנון מס הוא מושג שאינו שמור רק לחברות גדולות עסקים או בעלי ממון. שכירים רבים יכולים,בעזרת תכנון נכון, לחסוך כסף רב. לקראת סוף שנת המס, קחו כמה עצותרבים מן המאמרים בנושא תכנון מס מופנים לבעלי העסקים והחברות, על מנת שיוכלו למקסם רווחים ולהקטין עד למינימום האפשרי את חבות המס. נראה שמקומו של העובד השכיר נפקד מ”החגיגה” הזו מתוך תחושה של “אין הרבה מה לעשות”. ובכן, זה ממש לא נכון. גם לשכירים יש אפשרות לתכנן את הכנסותיהם, כך שניתן יהיה להקטין את חבות המס.במאמר זה אציג מספר נקודות, פשוטות לביצוע, שעשויות לשפר את מצב המיסוי של השכיר.

דחיית הכנסות

הכנסות לשכירים כל עובד רוצה למקסם את הכנסותיו ,אך מומלץ לשקול דחיית תקבולים מהמעביד בגין פיצויי פרישה, בונוס, יתרות חופשה, מחלה, הבראה וכדומה, במידת האפשר, משכר דצמבר 2010 למשכורת ינואר 2011.ברור שיש גם סיכון במהלך הזה, כי בעיקרון המעביד מעונין להקדים את ההוצאה לשנה הנוכחית ולא ברור אם הוא יהיה מוכן להיענות לבקשת העובד, אך שווה לבדוק ולנסות.

דמי ביטוח לאומי

שווה, ככל האפשר והניתן לדחות תביעות לתגמולי ביטוח לאומי כמו לידה, וחלילה אבטלה מחודש דצמבר לחודש ינואר שנה הבאה.תגמולי ביטוח לאומי הינם תחליף שכר ומשכך, חייבים במס, אם ניתן להסתדר בלעדיהם, השכר שהתקבל עד עתה יתפרס על פני כל השנה ויחסך מס. התגמול אם מגיע, יתקבל ויחויב במס רק בשנת 2011.

הכנסות משכר דירה

שכר דירה יכול להיחשב כהכנסה. כל תקבול בגין שכר דירה, שנתקבל בשנת המס – גם אם הוא בעבור שכר דירה, מראש, לשנים אחדות – יירשם כולו כהכנסה בשנה שבה נתקבל. לפיכך, למעוניינים לדחות גביית הכנסות, מוטב שימתינו לתחילת השנה הבאה לגביית שכר דירה. כדי להימנע ממיסוי מוקדם על הכנסה משכר דירה, רצוי לקבל הכנסה משכר דירה בתוך שנת המס ולא לקבל שכר דירה מראש.החוק מעניק פטור ממס להכנסות מהשכרת דירות כפוף לסכומים. רצוי לדאוג לאישור בחתימת השוכר, המאשר כי הדירה משמשת למגורים בלבד. שכן אי עמידה בתנאי האמור, עלולה לשלול את הפטור ממס. עצימת עיניים מעסק שבדירת מגורים מושכרת מהווה כידיעה על קיום העסק, ולכן יראו את ההכנסות כחייבות במס והפטור לא יהיה ניתן לשימוש.

גם דמי שכירות על נכסים בחו”ל חייבים במס, החל משנת המס 2003.

הוצאות המותרות לשכיר

מקובל לחשוב שלשכיר אין הוצאות המותרות לו והמוכרות על ידי מס הכנסה כהוצאה בייצור הכנסה ולא כך. הוצאות כגון השתלמות לשמירה על הרמה המקצועית (לא לימודי תואר חדש), ספרות מקצועית וביטאונים מקצועיים, תוכנות מקצועיות, דמי חבר לאגודות מקצועיות, תשלומים לצורך הגשת דוח למס הכנסה ו/או ייעוץ מקצועי הקשור לכך ו/או לעיסוק כשכיר, הן הוצאות הברורות כמעט מאליהן כהוצאות בייצור הכנסה ויוכרו ככאלו.שאר ההוצאות, ובעידן המודרני כששכירים רבים עובדים מהבית, הן בהגדרתן מעורבות ונטל ההוכחה ששימשו בייצור הכנסה, מורכב אך לא בלתי אפשרי.תכנון נכון ,פיצול ורישום עשויים להגדיל את יכולת השימוש בהוצאות אלו – כגון, מחשב וציוד היקפי, טלפון, וכדומה.

במקרה של עבודה מהבית יש אפשרות לתבוע כהוצאה גם חלק מהוצאות הבית על כל מרכיביהן, אך הנושא מורכב ולא נרחיב בו במאמר זה.את ההוצאות הללו, שפירטנו עד כה, מומלץ לבצע עד לסוף חודש דצמבר על מנת שתוכרנה כהוצאה השנה.שכר לימוד בחו”ל – במקרה של שכיר הנמצא עם משפחתו בחו”ל יוכרו הוצאות שכר לימוד לילד עד לסך של 610 $ לחודש, בגין שהיה של מעל 10 חודשים בחו”ל. (לשקול מועד חזרה). ניצול הפסדים בשוק ההוןהחוק מאפשר לקזז הפסדים בשוק ההון מרווחים בו ואף מרווחי הון אחרים. הפסדים מניירות ערך ניתן לקזז גם משבח מקרקעין. כך שאם כבר התחייבנו במס שבח, אפשר להפחיתו, עקב מימוש וקיזוז ההפסדים משוק ההון.אפשר גם לוותר על ניצול פטור ממס שבח ממכירת דירת מגורים ולקזז מהרווח את ההפסדים ובכך לשמור אופציה לניצול הפטור ממכירת דירת מגורים אחרת בעתיד הקרוב.מימוש ההפסדים כדאי, אפילו אם צפויים רווחים בשנים הבאות משוק ההון, שכן על רווחים שטרם מומשו לא משלמים מס, בעוד שהפסדים שמומשו נותנים מגן מס מידי בעת המימוש.

הוצאות בגין השקעה בחיפושי נפטהחוק מאפשר להשקיע בחיפושי נפט, אם בהשקעה ישירה בשותפות ואם בדרך של רכישת יחידות השתתפות נסחרות בבורסה ולתבוע להכיר בהשקעה כהוצאה בשנת המס.סכום ההוצאה שיותר ניכויה למי שרכש יחידות השתתפות אלה הנסחרות בבורסה, יהיה על פי דוח של השותף המנהל ולא יותר מהסכום שהוציא.מכירת יחידות השתתפות אלה בבורסה למי שתבע את ניכוין בשנת המס הקודמת, לא תהיה פטורה ממס רווח ההון. לאור זאת, ההשקעה עשויה להיות כדאית בייחוד לנישום שיש בידיו הפסדי הון בלתי מנוצלים

הטבות מס אחרות

תרומות – תרומות למוסדות מוכרים מזכים את התורם בהנחה ממס בשיעור של 35% מסך התרומה.(תחת תקרה של 30% מההכנסה). אם בכוונתך לתרום, מומלץ לעשות זאת עד לסוף דצמבר ולהנות מהזיכוי במס כבר עכשיו.הפקדות לקצבה – בעיקרון לאור התיקונים שחלו בשנים האחרונות מרבית השכירים במשק מפקידים כספים לקופות גמל לקצבה דרך השכר, אולם לא בהכרח מנצלים את ההפקדה המקסימאלית האפשרית לניצול ההטבה במס.מומלץ לבדוק את תלוש השכר האחרון (נובמבר 2010) ולבחון מה סכום השכר המצטבר וההפקדה המצטברת ולהשלים הפקדות בהתאם.

הכותב הוא מומחה למיסוי שכירים ועסקים קטנים

ניתן להירשם לשירות החזרי מס בעמוד זה

החזרי מס -הכי מקצועי-מחירים הוגנים> השאר פרטים וקבל הצעה

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

 

מודעות גוגל