תאום מס לשנת 2012 שכירים עצמאים

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

תאום מס לשנת 2012 שכירים עצמאים 

 

למי מגיע החזר ממס הכנסה

כל אדם ששילם מס הכנסה וחשבון שעושים במהלך השנה מתברר כי שילם מעבר למה שהיה צריך. כשל זה נובע ממערכות מחשב שאינן מפותחות דיו ומחוסר מודעות צרכנית .

למה שמס הכנסה יחזיר כסף לשכיר  ?

הסיבות לכך מאד מגוונות ורבות ונפרט עליהן בהמשך, אך נציין שגם אדם שכיר שעבד כל השנים באותו מקום עבודה, קיים סיכוי גובה שהוא זכאי להחזר מס. הדבר נובע מכך שביום הנפקת תלוש המשכורת חשב השכר לא לוקח בחשבון את כל ההטבות במס המגיעות לעובד השכיר.

דוגמא: שכיר שמפקיד לקופת גמל באופן פרטי, זכאי להטבות במס. ברוב המקרים אין המעביד מודע לפרט זה, ועל כן לא לקח זאת בחשבון בעת חישוב מס הכנסה בתלוש המשכורת. התוצאה היא תשלום מס עודף לרשויות המס.

תאום מס לשנת 2012 שכירים עצמאים

תאום מס לשנת 2012 שכירים עצמאים

כמה שנים לאחור ניתן לבקש החזרי מס?
ניתן לבקש החזר מס שש שנים אחורה משנת 2007 ועד 2012 . יש לציין, שאת הבקשה לשנת 2007 ניתן לבקש עד ליום 31.12.13. מעבר לתאריך זה לא ניתן יהיה לבקש את החזרי המס עבור שנה זו.

 

תאום מס לשכירים ופנסיונרים 2012

שירות ומחיר ללא תחרותתודה על הפניה לאתר הכלכלן - אתר פרטי המעניק שירותים בתשלום . תגובות ושאלות יתקבלו בברכה. מענה מיידי מובטח לכל פונה ( למעט שבת וחג ) השירותים באתר הכלכלן כרוכים בתשלום

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

משכנתא אופטימלית  |  בדיקת פוליסות  | משכנתא | איתור כספים

חישוב פיצויים |  מחשבון שכר  | מילון הביטוח | אתר הפנסיה האובייקטיבי

WESAVE.INFO ייעוץ משכנתאות ומחשבון משכנתא

3d Tax by renjith krishnan

 


 

 

מודעות גוגל

כתיבת תגובה