החזרים ממס הכנסה בגין החלפת מקומות עבודה

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

החזרים ממס הכנסה בגין החלפת מקומות עבודה

רוב שכירים המחליפים מקומות עבודה זכאים להחזרי מס של אלפי שקלים בגין הפרשי השכר בין המקומות ותקופת חוסר ההעסקה.

 

 

 

אם החלפתם מקום עבודה במהלך שנת העבודה  ו/או הייתם מובטלים תקופה מסוימת אז סביר להניח שמס הכנסה חייב לא מעט כסף. אם תתבעו אותו  – הוא יגיע אליכם עם הפרשי הצמדה וריבית .

אז על מה בעצם מדובר  ?

מקום העבודה החדש שלכם לא מתחשב בניכויי המס שבצע מקום העבודה הקודם , לא מתחשב בהפרשי השכר ובהפרשי המס ובטח שלא בתקופה בה לא הועסקתם.

ניכויי מס הכנסה מתבצעים בחישוב שנתי . כל מקום עבודה מניח שהשכר הנוכחי שלך הוא השכר שהיה בחודשים הקודמים ולא מקזז בעצמו את ההפרש ממדרגת השכר הממוצעת במקום העבודה הקודם או מקזז את חודשי האבטלה  .

הכסף העודף שנוצר ונגבה בטעות על ידי מס הכנסה  מזכה את העובד בהחזר מס שיכול להגיע לאלפי שקלים בשנה .


אתר הכלכלן מציע שירות אישי ומקצועי ומחיר ללא תחרות

הכי משתלם בישראל – נסו ותיווכחו


תודה על הפניה לאתר הכלכלן - אתר פרטי המעניק שירותים בתשלום . תגובות ושאלות יתקבלו בברכה. מענה מיידי מובטח לכל פונה ( למעט שבת וחג ) השירותים באתר הכלכלן כרוכים בתשלום

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

מודעות גוגל