איתור כספים אבודים ונעלמים

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

איתור ופדיון כספים אבודים

בחברות ביטוח קרנות פנסיה

ובכל הבנקים במדינת ישראל

איתור כספי  פנסיה נשכחים , ביטוח , גמל , השתלמות  , מלוות מדינה ובנקים 

השאירו פרטים באתר 

שירות בתשלום הכולל פגישת ייעוץ וריכוז החסכונות

מצאתם כסף באתר האוצר – אנחנו נחזיר לכם אותו 

איתור באמצעות אתר האוצר ומערכת איתור כספי פנסיה נשכחים משוכללת 
בדיקת פדיון למניעת הפסדים בכספי הביטוח והפנסיה
משיכת כספים מחברת הביטוח לחשבון הבנק שלכם והגשת טופסי משיכה

שירות פרטי בתשלום

למימוש הכספים מאתר האוצר 

ללא תורים ! ללא המתנה לחברת הביטוח

השאירו פרטים באתר ונציג מקצועי יחזור אליכם

איתור כספים אבודים | אתר הכלכלן עוסק מזה כ 15 שנה באיתור כספים אבודים ובהשבתם לחוסכים. הצורך באיתור כספים אבודים נוצר בשל מיליארדים של שקלים המוחזקים כיום בידיים של חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, הגמל , ההשתלמות והבנקים בישראל . הכספים האבודים , שייך לך – להורים שלך – להורים שלהם וחוסכים שהפקידו במשך עשרות שנים .

איתור כספי פנסיה נשכחים | הכספים האבודים נחסכו ועת משהו אחר נהנה מהם. פעולת איתור כספים אבודים תאפשר החזרת כספי החיסכון האבוד לחוסכים. 

אומנם , כל הגופים מחויבים אומנם לידע כל עמית וחוסך היכן הכסף ומה מצב החיסכון , אבל בפועל עשרות אלפי אנשים לא יודעים מה יש להם , כמה יש להם  ובעיקר – היכן יש להם והיכן מתנהלים כספי החסכונות שנפתחו לפני שנים לא רבות ועקבותיהם אבדו במרוצת השנים . כאן מתחיל החיפוש אחר האוצר האבוד.

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

התוכנית של אורלי וגיא בערוץ 10 וחוזר שחדש שפרסם משרד האוצר חושף את הציבור לנושא הנכסים ללא דורש ויישומו יקל בעתיד על איתור כספים ונכסים פיננסיים. בעתיד הרחוק כך ניראה, נוכל לאתר נכסים באמצעות האינטרנט. ועד ליישום החוזר – איתור כספים יישאר בעיקר נחלתם של גופים מקצועיים המשלבים ידע מקצועי והכרות עם שוק ההון לצד ניסיון מקצועי וידע ייחודי . המרדף אחרי האוצר האבוד מתחיל כאן . בסוף המאמר הנוכחי תוכל להשאיר פרטים בנוגע לשירות איתור כספים

  בשנת 2005 פורסם על ידי מרכז המחקר והמידע  של הכנסת סקירה מקיפה אודות , מצב הנכסים ללא דורש במדינת ישראל . סקירה זו לא ידעה להצביע על מספרים אולם הערכה היא שמדובר במיליארדי שקלים. הכספים והנכסים מנוהלים /מוחזקים על-ידי מוסדות פיננסיים, חברות ביטוח, קרנות פנסיה, בתי-חולים, קליניקות, תאגידים עסקיים, משרדי ממשלה, רשויות ממשל, חברות ממשלתיות וכיו”ב. גם התוכנית של אורלי וגיא שעסקה באיתור כספים הציפה את המודעות לנושא . יותר מזה , התוכנית של  אורלי וגיא בנושא איתור ומציאת כספי ביטוח , מציאת כספי גמל  ובכלל מציאת כספים אבודים – העלתה לשיח הציבורי את כל נושא השבת כספי אבודים לבעליהם  . נכסים ללא דורש ,הוגדרו ככאלו  ש :

  1. בעליהם שכחו מקיומם או אינם מודעים לקיומם
  2. בעליהם אבדו מסיבות כאלה או אחרות
  3. בעליהם לא אותרו או זהותם אינה ידועה

איך שוכחים כסף  ? 1. מודעות ( למעשה חוסר מודעות ) לא מעט אנשים באוכלוסיה לא שאינם מודעים לזכויות הסוציאליות המגיעות להם על פי חוק, אלא מכורך נסיבות שונות אינם מודעים אף לזכויות שנרכשו עבורם על ידי המעסיקים. צווי הרחבה  בענפי השמירה והניקיון , חברות כח אדם ועוד , משיתים על המעסיק תשלומים לקופות פנסיוניות . העובדים שלא תמיד מודעים להסדר הפנסיוני וממילא לא לנכסים הנצברים. 2. מעבר תכוף בין עבודות מעבר תכוף בין עבודות , במידה והמעסיק לקופת פיצויים אישית או לביטוח פנסיוני כזה או אחר , יכול ליצור מצב שבו נפתחות לעובד מספר קופות תוך כמה שנים. בעת מעבר בין העבודות  הסכומים המצטברים זעומים או שמחייבים במס בעת המשיכה  , העובד משאיר את הכספים בקופה , ממשיך הלאה , הכספים נשכחים ובינתיים מספר הקופות האלו הופך לקרן נאה וייתכן אף שפטורה ממס . גם החלפת כתובות ללא עדכון מנהלי הכספים מביאה בסופו של דבר לאבדן הקשר שבין החוסך לכספו. 3.מקרה פטירה של בעל הנכס לעיתים מקרה פטירה ללא מינוי מוטבים או חוסר ידיעה של מוטבים יכול לגרום לסכומי כסף לא מבוטלים להישכח בגופים המנהלים. איך מאתרים ומוצאים כספים אבודים ונשכחים בחברות ביטוח ובנקים? כידוע , וכפי שהוצג בתוכנית של אורלי וגיא שעסקה בחיפוש ואיתור כספים אבודים ונשכחים  – הדרך לתיבת האוצר יכולה להיות פתלתלה ומייאשת . כיום פועלות בישראל למעלה מ 700 קופות פיננסיות , שלא לדבר על תוכניות חיסכון וחשבונות רשומות רדומים בבנקים. מכיוון שהקשר עם בעלי הכספים אבד  ( מעניין למי נשלחים הדוחות הכספיים ), יש צורך לפנות לגופים ולהציג שאילתא מסודרת לגבי ייתכנות קיום הנכסים והכספים באמצעות מוקדי השירות. למוקדים , לרוב לאחר המתנה ממושכת , יש נוהלי עבודה קפדניים וברורים המבטחים שהכספים לא יצאו מהקופה שבריר שנייה לפני המחויב בחוק . ניתן להיעזר בנותני שירות שמציעים את שירותיהם ברשת האינטרנט אולם יש להגדיר מראש את הסכם החיפוש ולבדוק היטב טרם החתימה את עלות החיפוש והאיתור ואת ההתחייבויות הכספיות הנדרשות מרגע איתור הנכס .  שאלות ובקשות לשירות ניתן להפנות אלי באמצעות תיבת הקשר המוצגת מטה .

צלצלו עכשיו לשירות איתור כספים 0528-363632

ניתן לפנות לשירות איתור כספים אבודים ונשכחים באמצעות השארת הודעה בשדות הבאים  :

איתור כספים בפוליסות ביטוח . איתור כספים בחברות ביטוח . איתור כספי פיצויים. איתור כספי פנסיה. איתור ומציאת כספי פנסיה ישנים. שירות איתור כספים. כסף אבוד בקופת גמל . כסף אבוד בקרן השתלמות. כסף אבוד בקרן פנסיה. בחברות הביטוח מתנהלות מאות אלפי פוליסות מסולקות – פוליסות עם חיסכון שאינו מקבל הפקדות שוטפות וחוסכים בו מוגדרים  כחוסכים שאינם פעילים , שאינם מפקידים דמי ביטוח שוטפים בפוליסה ובמרבית הפעמים גם אינם מודעים לחיסכון הממתין להם בחרת הביטוח. ליצירת מחדל הכספים האבודים והפוליסות ללא דורש בחברות הביטוח מספר גורמים:  כשלי שוק , מחשוב גרוע בחברות הפנסיה  , חוסר מאמץ של גופי הניהול לאתר את החוסכים , חוסר המעש של המפקחים על שוק ההון ביטוח וחיסכון במשרד האוצר לאורך השנים.  איתור כספים אבודים + פדיון כספים מכל חברות הביטוח , קרנות הפנסיה וקופות הגמל


קישור למחשבון השוואה בין עמלות הבנקים איך לבחור ביטוח מנהלים

אישור ניהול ספרים ניכוי מס במקור | רשם החברות אישור ניכוי מס במקור טופס 

אישור ניכוי מס במקור לשכיר | משיכת קופות גמל עד קטנות | אישור ניכוי מס במקור פיצויים 

אישור ניכוי מס במקור וניהול ספרים לשנת 2012 |איתור כספים | נכות | תביעות ביטוח 

בדיקת פנסיה חישוב פיצויים | ביטוח חיים  | גלובס כלכליסט MAKO

חישובי פנסיה | נכות מתאונה | ריסק חד פעמי | ריסק המשולם כקצבה   ביטוח סיעודי | פיצוי למקרה של מחלה קשה

 שירות איתור כספים אבודים וכספי נפטרים הוא שם כולל למכלול שירותים הנקראים בין היתר , איתור כספים אבודים, איתור כספים אבודים חינם , חיפוש כספים אבודים , כספי פנסיה אבודים , איתור פוליסות תאריך לידה, קרנות הפנסיה איתור , עצות לאיתור כספים אבודים , איתור לאחר לידה איתור כספים אבודים אתר ממשלתי

מודעות גוגל