בדיקת תשלומים לפוליסת ביטוח חיים קרן פנסיה וקופת גמל

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

בדיקת תשלומים לפוליסת ביטוח חיים

קרן פנסיה וקופת גמל

 

בדיקת פוליסה בדיקת תשלומים לפוליסת ביטוח חיים קרן פנסיה וקופת גמל ! חברות הביטוח וקרנות הפנסיה קולטות מדי חודש מליוני תנועות כספיות. כל תשלום כזה מיועד לפוליסת ביטוח והוא כולל את מספר הפוליסה ואת תעודת הזהות של המבוטח. אולם יחד עם התנועה הכספית עבורך מעבירים סוכני הביטוח לחברות העברות כפסיות לעוד מאות אלפי מבוטחים באמצעות מערכות גביה ממוחשבות ואלפי פקידי גביה שנדרשים לבצע התאמות אין סופיות .

 

מניסיוננו בבדיקת פוליסות באתר הכלכלן אנו עדים לטעויות רבות בחיסכון הציבור שנובע מהעברה שגויה של כספי החיסכון לפוליסה של המבוטח. לבעיה זו מספר סיבות .

שגיאה בהעברת הכספים לפוליסה הנכונה – ריבוי התכניות וקידוד המוצרים שנמצא רק בתחילת דרכו ,היצרנים הרבים והשינויים בענף הביטוח הפנסיוני גורמות לטעות המתאפיינת בהעברת כספים לתכנית שאיננה התכנית הצריכה לקלוט את הכספים. לא מזמן נתקלתי במקרה בו הועברו כספי חיסכון של מבוטח צעיר לקרן מקפת הוותיקה במקום לקרן מקפת החדשה. מיותר לציין שהעובד כלל לא יכול להתקבל לקרן מקפת הוותיקה שסגורה בפני מצטרפים חדשים.

שגיאה בקליטת הגדלת הפרמיה / שכר – המעביד הגדיל את ההפרשות לפוליסה / לפנסיה , שלם את הכסף לסוכן לחברת הביטוח אך זו לא עדכנה את גובה הסכום לפוליסה וממשיכה לקלוט רק את ההפרשה הישנה.

טעות חישוב בפוליסה שגיאות בפיצול הכספים – כאשר יש לעובד יותר מתוכנית אחת נידרש סוכן הביטוח לפצל את ההפרשה לביטוח פנסיוני בין מספר מוצרים שונים. שגיאת תוכנה או חוסר תשומת לב ויותר גרוע מכך – תקשורת לקויה בין תוכנת הגביה של הסוכן לתוכנת הגביה של חברת הביטוח מקשה על ביצוע הפיצול ויכולה לגרום לטעויות חמורות בחישוב החיסכון , אבדן רווחים לחוסך ועגמת נפש .

 

הקמת פוליסה בניגוד להסכם עם הלקוח –טעות זו היא מבין היקרות ללקוח. מיד עם קבלת פוליסת ביטוח חדשה יש לבדוק את דף פרטי הביטוח ולוודא שהתנאים שהופקה והוקמה זהים להבטחתו של הסוכן וחברת הביטוח .

בדיקת תשלומים לפוליסת ביטוח חיים קרן פנסיה וקופת גמל – לייעוץ מקצועי צלצלו 058-4363632 או השאירו פרטים באתר

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 ייעוץ משכנתאות | אתר מאמרים | הר הכסף  | חישוב פנסיה | מחקר המשכנתא

ייעוץ פיננסי לפורשים

 Image courtesy of [contributor name] / FreeDigitalPhotos.net

מודעות גוגל