דמי ניהול קרן השתלמות

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

דמי ניהול קרן השתלמות


דמי ניהול בקרן השתלמות

דמי ניהול קרן השתלמות – גובה דמי ניהול בקרן השתלמות משפיע באופן ישיר על גובה החיסכון המצטבר בקרן. ככל דמי הניהול יהיו נמוכים כך יגדל החיסכון שיצבור החוסך . חברות הביטוח והקרנות יכולות על פי חוק לגבות דמי ניהול של 2% מהצבירה לשנה . מספר קטן שעולה ביוקר. לייעוץ בנושא קרנות השתלמות ובדיקת דמי ניהול צלצלו 058-4363632 לייעוץ מקצועי בקרן השתלמות. 

 

איך ניתן להוזיל דמי ניהול בקרן השתלמות

לקוח פרטי יכול לפנות לסוכן הביטוח או החברה המנהלת ולדרוש הוזלה בדמי הניהול . הוא צפוי לשמוע ממנה סיפורימפו מדוע לא ניתן להוזיל את דמי הניהול . במקרה זה ניתן לפנות לאתר הכלכלן שיבצע עבורכם מכרז אישי בין גופים מובילים ויאפשר לכם לבחור את המוצר המתאים לכם ביותר. לייעוץ בנושא קרנות השתלמות ובדיקת דמי ניהול צלצלו 058-4363632 לייעוץ מקצועי בקרן השתלמות. 

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

הר הכסף – איתור כספים | ייעוץ פיננסי  | החזרי מס הכנסה לשכירים  

איתור חשבון בנק רדום וכספים אבודים בכל הבנקים במדינת ישראל 

 

עוד מאמרים שנכתבו על ידי שפיר קמר

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות ו/או ייעוץ/שיווק פנסיוני ו/או תחליף ליעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

מודעות גוגל