כספי פנסיה אבודים , כספים אבודים אורלי וגיא , איתור כספי פנסיה , איתור כספים אבודים הכלכלן , איתור פנסיה , איתור כספים בקופות גמל

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מורה נבוכים לכספים אבודים

 


כספי פנסיה אבודים

כספי הפנסיה האבודים נצברו במשך השנים מתו חוסר מודעות צרכנית של החוסכים ומתוך אדישות וזלזול של הגופים המנהלים ומשרד האוצר בציבור החוסכים בישראל .

כספי הפנסיה חייבים במס בעת פדיון טרם היציאה לפנסיה . עובדים שבעבר שמרו את הכספים לפרישה או העדיפו שלא לפדות במעמד עזיבת העבודה , או פדו בזמנו רק את החלק הפטור ממס פשוט שכחו את הכסף בחלוף השנים.

 

כספים אבודים אורלי וגיא

התכנית של אורלי וגיא , בהתחלה התכנית התחקירים אורלי וגיא בע”מ ואחר כך בתכנית הבוקר שלהם בערוץ 10 – העלתה לסדר היום ציבורי את המודעות לכספים האבודים וגרמה ללא ספק למשרד האוצר להכריז על תקנות חדשות בנושא שייכנסו לתוקף …..בעוד …..כמה שנים טובות….

 

 

 

איתור כספי פנסיה

איתור כספי פנסיה מתבצע על ידי אתר הכלכלן באופן מקצועי מזה כ 15 שנה . הכלכלן הוא הגוף הוותיק בישראל שעוסק בנושא ומשתמש בידע ובתוכנת מחשב ייחודית שמסייעת למקד את את איתור הכספים. השירות כרוך בתשלום.

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות ו/או ייעוץ/שיווק פנסיוני ו/או תחליף ליעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

מודעות גוגל