הלוואות מביטוח ופנסיה

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מדריך ההלוואות

מקופת גמל , פנסיה, ביטוח

ציבור החוסכים גילה את היתרונות בנטילת הלוואה מהחיסכון הפנסיוני . אולם לצד היתרונות והנכונות של הגופים להעניק את ההלוואות – תהליך השירות עדיין מסורבל ורחוק מתהליך קבלת הלוואה בבנק או בחברת כרטיסי האשראי.לבקשת קוראים רבים – אתר הכלכלן מגיש את המדריך לקבלת הלוואה מהחיסכון הפנסיוני ומציע שירות אקספרס לקבל הלוואה

בשנה האחרונה החלו לגלות החוסכים בקופות הגמל את היתרונות ההלוואה מהחיסכון הפנסיוני. קרנות ההשתלמות  , ביטוח המנהלים , קופות הגמל והפנסיות שבהם אנו חוסכים את הכסף לגיל הפרישה מאפשרות לחוסך ליטול הלוואה ולהעמיד את החיסכון כבטוחה להחזר ההלוואה.

איך לוקחים הלוואה מקופת הגמל , ביטוח , פנסיה , השתלמות  ?

ניתן לפנות ישירות לחברת הביטוח ובאמצעות שירות הלקוחות לקבל את ההנחיות. כל גוף גובה ריביות שונות ומציע מסלולי תשלום שונים. חשוב מאוד לקבל ייעוץ כלכלי ולבחור את מסלול ההחזר ההלוואה. החברות מציעות מספר מסלולי החזר צמודים למדד או לריבית הפריים וניתן אף לשלב חלק ממסלולי ההחזר .

קבלת הלוואה באמצעות תכנית החיסכון ( לרוב ) לא תצריך ערבים !

 

כמה כסף ניתן לקבל על חשבון החיסכון ? מה גובה ההלוואה שניתן לקחת ?

בדרך כלל ניתן לקבל עד 25% מגובה החיסכון הפנסיוני בכל תוכנית . במידה ושי לכם מספר תכניות חיסכון חובה לבצע השוואה בין התנאים שמציעה כל קרן. יש הבדלים וחשוב לנצל את התחרות.

 

אילו טפסים צריך למלא ומה התהליך של אישור הלוואה בחברת ביטוח ?

עם הפניה למוקד שירות הלקוחות תקלו אישור עקרוני ונציג החברה שילח לכם את טופסי הבקשה הכוללים לרוב את הטפסים הבאים  :

  1. טופס הוראת קבע – הטופס הראשון שיש להחתים הוא טופס הוראת הקבע אותו יש להחתים בבנק בו מנהל חשבונכם לאחר מכן יש למלא
  2. דפי חשבון  – מגובה מסוים של הלוואה תתבקשו להציג דפי חשבון של 3 החודשים האחרונים.
  3. אישורים אחרים  – דפי בקשה ואישורים אחרים לפי גובה ההלוואה יידרשו בכל חברה לפי נהליה.
  4. אישור ההלוואהאישור ההלוואה מתבצע תוך כשבוע ימים והכסף מועבר תוך מספר ימים נוספים לחשבונו של החוסך.

שימו לב – לא כל הגופים המנהלים ( חברות ביטוח / פנסיה  ) את כספנו מאפשרים נטילת הלוואה. רוב החברות יאפשרו לכם תנאים נוספים: ניתן לפרוע את ההלוואה בכל שלב ללא עמלת פירעון מוקדם .ההלוואה שתחזירו – לא תפגע בחיסכון או בפנסיה שלכם בגמלאות .

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form


משכנתא אופטימלית  |  בדיקת פוליסות  | משכנתא | איתור כספים

חישוב פיצויים |  מחשבון שכר  | מילון הביטוח | אתר הפנסיה האובייקטיבי

ביטוח חיים למשכנתא – הצעת מחיר מנצחת בטלפון 

מודעות גוגל