ביטוח מנהלים , מה זה ביטוח מנהלים , מה כולל ביטוח מנהלים

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מה כולל ביטוח מנהלים חדש ?

מה יש בביטוח מנהלים ? האם רק מנהלים יכולים להצטרף לביטוח מנהלים  ?  אתר הכלכלן מציג הסברים פשוטים בגובה העיניים למושגים הקשורים לביטוח מנהלים

 

מה זה בעצם ביטוח מנהלים ?

ביטוח מנהלים זוהי למעשה פוליסה לעובדים שכירים שבאמצעותה חוסך העובד ביחד עם המעביד את כספי הפנסיה ומבטח את עצמו למקרה של אובדן כושר עבודה וביטוח למקרה פטירה שישולם למוטבים שיקבע המבוטח . נציג בקצרה את הכיסויים שניתן לרכוש במסגרת ביטוח המנהלים :

ביטוח למקרה אובדן כושר עבודה  – פיצוי חודשי למקרה שבו המבוטח מאבד את יכולתו לעבוד. הכיסוי לאובדן כושר עבודה הוא אחד הכיסויים המורכבים ביותר בתחום הביטוח ויש להקנות שימת לב רבה בעת הפגישה עם סוכן הביטוח. זהו כיסוי המאפשר תוספת תשלום על ידי העובד על מנת להשלים את היקף הכיסוי וסכום הביטוח .

ביטוח למקרה פטירת המבוטח – המבוטח רשאי לרכוש על חשבון פרמיית התגמולים סכום ביטוח למקרה פטירה חו”ח. סכום הביטוח שישולם שניתן לרכוש תלוי בגובה הפרמיה החודשית לתגמולים . נהוג לרכוש פוליסות שבהן רכיב הביטוח קטן באופן אוטומטי ככל שגדל החיסכון .

חוסכים המחזיקים בידיהם פוליסות שלא ברור כיצד פועל מנגנון הביטוח יכולים לפנות לסוכן הביטוח ולבדוק את האפשרות להשביח את הפוליסה באמצעות שינוי המנגנון .

מקובל להניח שמרבית המבוטחים נמצאים בתת ביטוח ורוכשים הרבה פחות מסכום הביטוח הנדרש להם לכיסוי ביטוח נאות למקרה פטירה  .

פנסיית זקנה וסכום חד פעמי בגיל הפרישה- ביטוחי המנהלים מאפשרים יציאה לגמלאות החל מגיל 60. כלל שגיל היציאה לגמלאות מתאחר גובה הפנסיה החודשית אמור לגדול אולם בשנים שהם הבורסה יורדת לא בהכרח יהיה זה המצב . לקצבה קוראים – קצבה משלמת .

שןק הביטוח עבר בשנים האחרונות שינויים דרמטיים – עד שנת 2008 היה ניתן לחסוך גם באפיק שהבטיח חיסכון הוני בגיל הפרישה. אולם כיום הפוליסות החדשות חוסכות למטרת קצבה בלבד ורק לאחר עמידה ביעד הפנסיה המינימלית  4,250 ש”ח ניתן להוון ולמשוך את היתר כסכום חד פעמי  .

מסלולי השקעה  – ביטוחי המנהלים כוללים מסלולי השקעה שניתן להתאים אותך לאופיו ולגילו של החוסך. תחום זה אמור להיות מוסדר במסגרת יישום המודל הצ’ילאני אך עד אז קיים כשל שוק חמור ביותר בישראל.

בין חברות הביטוח וסוכני הביטוח המשווקים יש הבדלים תהומיים בביטוחי המנהלים – יש לדרוש מהמשווק הפנסוני ומסוכן הביטוח לבצע עבורך השוואה והתאים את המוצר הטוב ביותר עבורך.

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

איך לבחור מסלול קרן השתלמות , איך להגדיל את החיסכון הפנסיוני , איך ניתן להגדיל את קצבת ביטוח , איך ניתן להגדיל את תשלום הפנסיה , איך נקבעים דמי ניהול

 

מודעות גוגל