מבטחים פנסיה – הכרטיס של קרן הפנסיה מבטחים באתר הכלכלן

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

קרן הפנסיה מבטחים

 

בכמה מילים על קרן הפנסיה מבטחים החדשה

מבטחים פנסיה היא הקרן הגדולה ביותר . תקנון קרן פנסיה מבטחים נחשב למוביל חידושים בתחום הפנסיה והיה הראשון להכניס אלמנטים של נכות מתפתחת ומסלולים יצירתיים לפרישה מוקדמת  הקרן נהנית מסינרגיה עם קבוצת מנורה מבטחים – החברה שרכשה את הקרן בכ 700 מליון שקלים מהמדינה.

למי כדאי להצטרף לקרן הפנסיה מבטחים החדשה

בקרן פנסיה מקיפה יש חשיבות לגודל הקרן . עמיתי הקרן מבטחים האחד את השני ולכן יש חשיבות לגודל . מקפת השניה בגודלה בענף עונה על הקריטריון. תקנון הקרן מאפשר לרכוש כיסוי מקרה נכות שלפיו יגדל התשלום החודשי במקרה של נכות מלאה אחת לשנתיים. לקרן מערך שירות לקוחות טלפוני יעיל ומספר מוקדי שירות אישיים וקבלת קהל ברחבי הארץ. יתרון לא מבוטל על פני המתחרות.

דירוג העמלות של קרן הפנסיה מבטחים לשנת 2010

דמי ניהול מהפרמיה השוטפת מקום 11 מתוך 14

דמי ניהול מהחיסכון המצטבר מקום 11 מתוך 14

ההנחות בדמי הניהול לעמיתי הקרן ניתנים על פי רוב לקבוצות עובדים גדולות אך כיום ניתן להשיג דמי ניהול והנחות על דמי ניהול בקרן פנסיה מבטחים באמעות שירות הנחות לדמי ניהול במבטחים. ניתן להשאיר לנו הודעה .

דירוג התשואות של קרן הפנסיה מבטחים

בשנת 2010 מקום שביעי מתוך 14 קרנות 

קישורים חשובים ומספרי טלפון מבטחים פנסיה 

מחשבון הקרן * אתר הקרן * תקנון הקרן

שירות לקוחות   9699*

עמית במבטחים פנסיה – חשוב שתדע !

מעת לעת יש לבצע בדיקה תקופתית של החיסכון בקרן ולוודא שנרשמו על זמך ההפקדות בצורה תקינות .

הוזלת עמלות לעמיתי קרן הפנסיה מבטחים — > שירות בלעדי לכלכלן פנו עכשיו והגדילו את הפנסיה באמצעות הוזלת דמי ניהול

הלוואות במבטחים  – ליווי צמוד והגשת טפסים תוך 24 שעות

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

אין במידע המוצג באתר הכלכן כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי יועץ/משווק פנסיוני בעל רשיון עפ”י דין . אתר הכלכלן עוסק במודעות פנסיונית ושירותים פיננסיים ומשווק שירותי ידע

איתור כספים החזרי מס  בדיקת פוליסות פנסיה תקציבית בנק ישראל בנק עליה הבנק למלאכה חשבון רדום תוכניות חיסכון אודות

מודעות גוגל

כתיבת תגובה