פדיון פוליסה בחברת מגדל ,פדיון חיסכון בחברת מגדל

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

בדיקת פוליסות , בדיקת ביטוח מנהים

בדיקת פוליסות

חישוב פנסיה

 בחברת מגדל


בדיקת פוליסות בחברת מגדל יכול למנוע טעויות בחישוב החיסכון בפנסיה ובביטוח מנהלים. כאשר פוליסת הביטוח בתוקף , בדיקת פוליסה יכולה להגדיל את החיסכון על ידי התאמת הביטוח , מסלולי ההשקעה ובדיקת העמלות.

חברת הביטוח מגדל היא חברת ביטוח החיים הגדולה בישראל ובשנת 2012 נרכשה על ידי איש הביטוח שלמה אליהו. ברבות השנים מוזגו לתוך הבחרה מספר חברות ביטוח שפעלו כחברות בנות או נרכשו על ידה.

בפועל מנהלת החברה מליוני פוליסות ותוכניות נוספות , חלקן מכילות רק כספים הממתינים לפרעון וחלקן משולמות מדי חודש.

פדיון פוליסה בחברת מגדל באמצעות אתר הכלכלן מקצר את זמני ההמתנה של החוסך עד לקבת כספי החיסכון שלו , אין צורך בהתמודדות מול מוקד השירות ולבחירתכם החברה ץעביר את כספי החיסכון לחשבון הבנק שלכם או תעביר צ’ק .

 

    • בדיקת החיסכון המוצג בפוליסה – אם ישנה טעות – נפנה לחברת הביטוח
    • בדיקת כספים ששולמו על ידך לפוליסה במשך השנים – אם ישנה טעות נדרש מחברת הביטוח לתקנה ולשלם לך את מלוא הכספים המגיעים לך.

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

איך לבחור ביטוח מנהלים  | תכנון פיננסי | תכנון הוצאות המשפחה | תכנון פנסיוני

מודעות גוגל