מילון הביטוח : ביטוח משכנתא , ביטוח חיים למשכנתא

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן
מילון הביטוח : ביטוח משכנתא , ביטוח חיים למשכנתא
ביטוח חיים וביטוח מבנה שבנק דורש מנוטלי המשכנתא כתנאי לקבלת הלוואה . סכום הביטוח מייצג את גובה ההלוואה שניתנה והוא משתנה בהתאם לגובה ההלוואה במשך הזמן .
מה חשוב לדעת על ביטוח חיים למשכנתא  :
הבנק מחייב ביטוח חיים של כל לווה שהנכס רשום על שמו
  1. הפוליסה מונפקת תמיד על ידי חברת ביטוח בישראל ומשועבדת לבנק
  2. במקרה פטירה של אחד מנוטלי ההלוואה המבוטחים  –  הבנק יקבל רק את יתרת ההלוואה. את יתרת סכום הביטוח שקיים יקבלו המוטבים בפוליסה.
  3. במקרה ביטוח ופטירה חו”ח יש לוודא מול הבנק וחברת הביטוח שיתרת סכום הביטוח , מעל גובה ההלוואה , ישולם למוטבים ולא יישאר בידי חברת הביטוח .
  4. ביטוח נוסף שיש לשלב בביטוח חיים למשכנתא ( יש לדרוש מסוכן הביטוח ולא להסכים לבצע פוליסת ביטוח ללא כיסוי זה  ) הוא שחרור מתשלום פרמיה במקרה של אובדן כושר עבודה – כיסוי חובה בפולסיה לביטוח חיים אגב משכנתא . עשיית ביטוח ללא כיסוי זה כמוהה לרכוש קסדה לאופנוע ולהוריד אותה לפני כניסה לכביש מסוכן
  5. ביטוח משכנתא הוא עסק תחרותי לכל דבר ועניין. בדקו מעת לעת את גובה הפרמיה החודשית שאתם משלמים ואולי תגלו שניתןלחסוך מאות ואלפי שקלים.
דגשים לביטוח מבנה , מה צריך לכלול ביטוח מבנה למשכנתא
  1. ודאו כי הנכס מבוטח במלוא שוויו . לא חוכמה לבטח את ערך הנכס רק בגובה ההלוואה ולחסוךכמה לירות בחודש. במקרה של קטסטרופה חשוב שיעמוד לרשותכם מלוא סכום הביטוח שנדרש להקים את הבית מחדש.
  2. נדאו שניתן לבטח גם ביטוח צד ג + ביטוח צנרת. הבנקים עדיין לא מבטחים סיכון נפוץ זה .
  3. בבתים משותפים – יש לדרוש מסוכן הביטוח כיסוי נרחב ככל שניתן. בבתים משותפים לא לכולם יש ביטוח מלא ולכן יש לכסות את הנכס מפני סיכונים משותפים.
שאלות בנושא ביטוח משכנתא ניתן להפנות למומח התוכן של אתר הכלכלן
תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

קישורים נבחרים באתר הכלכלן : הרשמה לאיתור כספים , הנחות בדמי ניהול בפנסיה

מודעות גוגל