איתור כספים לפנסיונרים , איך מוצאים כספי פנסיה , איך מוצאים כסף של פנסיונר

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

איתור כספים לפנסיונרים 

איתור קופות גמל ופנסיה לפנסיונר

איתור כספים של פנסיונר אינו דומה בהכרח לתהליך איתור כספים של מנותקי קשר אחרים.לאיתור כספים של פנסיונר יש מספר מאפיינים ייחודיים 

 

[stextbox id=”info” direction=”rtl” float=”true” align=”right”]איתור כספים אבודים
שירות מקצועי ואישי טלפנו עכשיו 050-2928606[/stextbox]

ניתוק הקשר מתרחש על זמן רב ביחס למנותק קשר רגיל . בזמן זה הקופה עברה מספר הסבות , מיזוגים ורכישות ומאגרי המידע המוקדמים שלה פגומים.

יכולת התחקירן הפיננסי לקבל מידע מהימן או קצה חוט על מנת להתחקות אחרי הכספים הוא קשה יותר.

שיתוף פעולה של מקומות עבודה – ככל שחולף זמן רב יותר מתקופת ההעסקה ועד ימנו אופן ניהול ותיעוד השכר והתנאים הסוציאלים עבר מהפך. רשימות ידניות הומרו למערכות חשב וצילומי יקרו פיש נעלמו אף מהעולם.

איתור מקומות עבודה קודמים – כספי פנסיונר קשים יותר לאיתור מכיוון שחלק ממקומות העבודה שבהם הועסק הפנסיונר בגיל העבוד נסגרו או החליפו שמות .

התוכנית אורלי וגיא בע”מ עסקה בנושא איתור הכספים האבודים ותרמה רבות למודעות הציבורית בנושא החסכונות האבודים של הציבור ובניהם גם כספים אבודים של פנסיונרים .

אורלי וגיא בע"מ תרמו למודעות הציבורית לנושא החסכונות האבודים

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

קישורים נבחרים באתר הכלכלן :  החזרי מס לפנסיונרים,  ביטוח תאונות אישיות  מלווה קליטה 

מודעות גוגל