פוליסות ללא דורש בחברת ביטוח מגדל פניקס כלל מנורה איילון הראל הכשרה אליהו

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

פוליסות ללא דורש בחברות הביטוח בישראל

איתור פוליסות – קופות – קרנות 

שירות מיידי ומקצועי בטלפון  0528-363632 לאיתור כספכם האבוד 

חברות הביטוח מנהלות עשרות אלפי פוליסות חיסכון וביטוח חיים המוגדרות כפוליסות ללא דורש. מדובר בפוליסות שבעלי החיסכון או יורשיהם כבר מזמן אבדו את הקשר עם הפוליסה או שאינם יודעים כלל על קיום הפוליסה.

 

איתור חשבונות רדומים בחברות ביטוח ובנקים

לעיתים פוליסה יכולה לשכב בחברת ביטוח שנים מבלי שלמבוטח יהיה מושג שקיים לו נכס פיננסי בעל ערך רב , או שליורשים יהיה מושג שהוריהם השאירו את הכספים להם ולא לחברת הביטוח או למנהלי קופת הגמל . 

על פי חוק חברות הביטוח מחוייבות להציג באתר האינטרנט שלהן את הפוליסות המוגדרות על פי חוק כפוליסות ללא דורש , אולם לאופן הצגה זו ישנם מספר כשלים :

הגדרת פוליסה ללא דורש מיטיבה עם חברת הביטוח ולא עם החוסך. שכן רק פוליסות שהגיעו למועד הפרעון ועומדות בתנאי החוזר יוצגו באתר .

באוצר מדברים על חקיקה ותקנות כבר מספר שנים. אך עושה רושם שכל פעם שהמודעות הציבורית בנושא שוכחת משרד האוצר פשוט ….שוכח לסיים את העבודה .

איכות הנתונים לגבי פוליסות ישנות אינו משביע רצון ולכן חלק מהפוליסות או בעלי תעודת זהות מוצגים באופן משובש בצורה כזאת שרק גוף בעל ניסיון מקצועי יכול לזהות אותו בבסיס הנתונים השגוי של חברת הביטוח . 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

פוליסות ללא דורש בחברת ביטוח מגדל פוליסות ללא דורש בחברת ביטוח פניקס פוליסות ללא דורש בחברת ביטוח כלל פוליסות ללא דורש בחברת ביטוח מנורה פוליסות ללא דורש בחברת ביטוח איילון פוליסות ללא דורש בחברת ביטוח הראל פוליסות ללא דורש בחברת ביטוח הכשרה פוליסות ללא דורש בחברת ביטוח אליהו פוליסות ללא דורש בחברות הביטוח שפעלו בעבר

מודעות גוגל