מילון הביטוח : תאונות אישיות , ביטוח תאונות אישיות

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

ביטוח תאונות אישיות – ענף תחרותי צומח

ביטוח לפיצוי במקרה של תאונה נועד להבטיח פיצוי במקרה פגיעה מתאונה . מקרה הביטוח המכוסה בסןג ביטוח זה הם על פי רוב  :  תאונת דרכים , תאונת עבודה , פיגוע טרור , תאונה בבית  ( נפילה , מכה וכו  ) .

ביטוח זה אינו כולל רכיב חיסכון ואינו מצריך שאלון רפואי ובכך מאפשר רכישת ביטוח גם לאנשים שאינם ברי ביטוח ומאפשר להם לרכוש הגנות כלכליות במקרה של תאונה .

יתרונות הביטוח :  בביטוח זה אין צורך בהצהרת בריאות . הפרמיה קבועה ואינה משתנה . התחרות בענף זה גבוהה מאוד ויש לבדוק מעת לעת את הפוליסות מול סוכן הביטוח

 

מה כולל ביטוח תאונות אישיות  :

  • פיצוי ( למוטבים ) למקרה מוות מתאונה
  • פיצוי למבוטח למקרה נכות מתאונה
  • ביטוח שברים עקב תאונה
  • פיצוי כוויות כתוצאה מתאונה
  • פיצוי חד פעמי בגין מצב סיעודי כתוצאה מתאונה
  • פיצוי יומי בגין אשפוז בבית חולים עקב תאונה
קיימים הבדלים ניכרים בין הפוליסות השונות בחברות הביטוח , הם במחיר והן בעלות.
קישורים להשוואות בנושא ביטוח תאונות אישיות  :

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

טופס שחרור כספים מקרן השתלמות  , משיכת פיצויים למעסיק בפוליסות מבטיחות תשואה ,פסגות גדיש טופס למשיכת כספים

מודעות גוגל