מילון הביטוח : מסלולי השקעה – קרן ט

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מילון הביטוח : מסלולי השקעה  – קרן ט

איתור כספים לעצמאים , משיכת כספים לעצמאים , איתור קופת גמל לעצמאים  , מציאת כספי גמל של עצמאי  , איתור קופות גמל בבנק

מסלולי ההשקעה בפוליסות החיסכון בביטוח חיים הפכו בשנים האחרונות לרכיב הקריטי הצבירת החיסכון בפוליסה וביכולת של המשווק הפנסיוני להתאים את המוצר למאפייני החוסך .

לצד פיתוח מסלולי ההשקעה בפוליסות התפתח תחום של פוליסות השקעה פיננסיות המאפשרות השקעת כספים לטווח קצר ובינוני עם אפשרות לחלוקת הכספים למספר מסלולי השקעה המייצגים סיכוי לתשואה לצד סיכון שנלקח . המסלולים משקיעים את כספי החוסכים באפיקי השקעה שונים .

מסלולי ההשקעה החלו להופיע בשוק הביטוח הפנסיוני לקראת סוף שנות התשעים וברבות הזמן השתכללו והותאמו למגזרי אוכלוסייה שונים .

מאפיינים עקריים של מסלול ההשקעה קרן  ט :  מדד נזילות נמוך המעיד על אמינות לקויה של אמידת התשואות ומדדי הסיכון של הקרן . בולט לרעה הוא מסלול ההשקעות קרו ט של חברת הראל המדורג אחרון על ציון של 73.6%  ( ביטוח נט 14.08.2011 ).

בפוליסות שהונפקו עד שנת 1990 ובהם תשואה מובטחת לא קיימים מסלולי השקעה.

בפוליסות שהונפקו בין השנים 1990-1991 קיימים המסלולים הבאים בחברות הביטוח :

איילון – קרן ט החדשה

אליהו- קרן ט החדשה

הכשרת היישוב – קרן ט החדשה

הפניקס – קרן ט החדשה

הראל – קרן ט החדשה

כלל – קרן ט החדשה

מגדל – קרן ט החדשה

מגדל – קרן ח החדשה

מנורה – קרן ט החדשה

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

מודעות גוגל