מילון הביטוח : תכנון פנסיוני – תכנון פיננסי

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

תכנון פנסיוני – תכנון פיננסי

פעולה איש מקצוע ,כלכלן מומחה על פי רוב , מבצע הערכה לשווי הכלכלי של אדם או תא משפחתי  , מעריך הצרכים הביטוחיים ומהפער בין המצוי לרצוי ממליץ על סכומי הביטוח הנדרשים למבוטחים . היום יותר מתמיד ניתן להתאים את הפוליסה הקיימת של המבוטח ולהתאים אותה לצרכיו הודות למגוון כלים ותוכניות ביטוח חדשניות שיצאו לשוק . 

בעבר היה נהוג להפריד בין התכנון הפנסיוני שעסק אך ורק בתורך למקרה פטירה לבין התכמנון הפיננסי שעסק בתכנון השקעות שאינן קשורות לתחום סיכוני החיים , אך כיום לאור השתכלללות השוק והשאיפה לתת מענה כולל לצרכי הלקוח יש טשטוש בין השניים .

לתכנון הפנסיוני ישנם מפר תוצרים קבועים :

  • סכום הצורך של המבוטח בביטוח חיים
  • סכום הצורך של המבוטח באובדן כושר עבודה והשלמתו על ידי רכישת פיצוי לנכות
  • סכום הצורך של המבוטח בביטוח סיעודי
  • מה צריך לעשות על מנת להגיע לחיסכון שיאפשר פנסיית זקנה שתאפשר חיים בכבוד
  • המלצה על ביטוח בריאות פרטי , מחלות קשות וכו

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

מודעות גוגל