משיכת כספים לעצמאים – הפנסיה לעצמאי – קופת הגמל לעצמאי

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

משיכת כספים לעצמאים – פדיון פוליסה לעצמאי

פדיון פנסיה לעצמאי

במשך שנים הזניחה המדינה את ההסדרה הפנסיונית לעצמאים . זאת עובדה שאין עליה עורריון.

במקביל , התודעה לחיסכון פנסיוני במסלול קצתי החלה מחלחלת לעצמאים רק בעשור האחרון ובאיטיות מרשימה .

במשך עשרות שנים חסכו מרבית העצמאים בקופות הגמל של הבנקים , או בקופות גמל שהומלצו על ידי האגוד המקצועי . קרנות הפנסיה של ההסתדרות לא ששו לקבל אליהן את מגזר העצמאים והבנקים שהיו את חמצן האשראי של המגזר צרפו לקופות הגמל שלהם ולקרנות ההשתלמות את הלקוחות הצייתנים של המגזר.

איתור כספים לעצמאים , משיכת כספים לעצמאים , איתור קופת גמל לעצמאים  , מציאת כספי גמל של עצמאי  , איתור קופות גמל בבנק

כתוצאה מכך נוצרה שכבה של חיסכונות של עצמאים בקופות הגמל , ברובן צבירות הוניות , פטורות ממס , שממתינות לפדיון כספים . הבעיה , העברת הקופות מהבנקים לחברות הביטוח ובתי ההשקעות יצרה מאות אלפי עמיתים מנותקי קשר עם החסכונות ומאות אלפי חוסכים שאבדו את הקשר עם החיסכון הפנסיוני  .

כיצד ניתן לפתור את בעיית העצמאים שאבדו את קופות הגמל שלהם  ?  כיצד ניתן לאתר קופות גמל של עצמאים  ?

  • תחקיר כלכלכי מסודר
  • איתור ניירת ודיוור בנקאי שהתקבל ברבות השנים
  • פניה לשירות איתור כספים לעצמאים
תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

מודעות גוגל