מילון הביטוח : איתור כספי פיצויים – מציאת כספי פיצויים

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מילון הביטוח : איתור כספי פיצויים – מציאת כספי פיצויים אבודים

כספי הפיצויים מהווים כ 50% מכספי החיסכון הפנסיוני. על פי רוב , המעסיק חוסך לעובד את כספי הפיצויים בפוליסת ביטוח , קופת גמל או קרן פנסיה במסגרת ההסדר הפנסיוני.

בעת עזיבות עבודה עובדים נוטים להשאיר את הכספים לגיל הפנסיה או שהם פודים רק את החלק הפטור . לעיתים , עובדים כלל אינם מודעים לזכויותהם לפיצויי פיטורין ולכן הכספים נשאירים בקופה והנהנה היחיד מהם הוא הגוף המנהל .

תופעת כספי הפיצויים האבודים מתעצמת עוד יותר כאשר אנו מוצאים כספי פיצויים למוטבים , שירשו את כספי הפיצויים במסגרת צו ירושה או צו קיום צוואה והגוף המוסדי מקשה עליהם את המשיכה בתואנות שונות ומשונות במקום להציג בפניהם את אוסף הפתרונות.

עזיבת עבודה > אי משיכה או פדיון חלקי של פיצויים  > גורם הזמן = כסף אבוד

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

נושאים קשורים : משיכת כספים מביטוח מנהלים , משיכת כספים מקרן פנסיה , משיכת כספים מקרן השתלמות, משיכת כספים מקופת גמל , בדיקת פוליסה , הנחה בדמי ניהול , איתור כספים אבודים , איתור כספים בדיקה חינם בבנק ישראל

מודעות גוגל