מילון הביטוח : מסלולי הביטוח בקרנות הפנסיה

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מסלולי הביטוח בקרנות הפנסיה השונות מאפשרות למבוטח לבחור את גובה הכיסוי לנכות מלאה ושאירים . כל קרן מציעה מספר מסלולים אשר שמותיהם מעידים על הטיית המסלול.

כך למשל במסלול עתיר שאירים נצפה לכיסוי מוגבר לשאירים , בגרך כלל 100% מהשכר הקובע.במסלול מוטה נכות נצפה ל 75% אחוזי נכות מהשכר הקובע.

אחוז הביטוח במסלולי קרנות הפנסיה משפיע על החיסכון בקרן וממילא גם על הפנסיה שתולם לעמית עם יציאות לגמלאות . 

התמצאות מאפייני החוסך הספציפי וצרכיו לצד הכרת המסלולים בקרנות הפנסיה יכולה לתרום להגדלת הפנסיה לחוסך ומצד שני לרכוש עבורו את סכום הביטוח המקסימלי שהקרן מאפשרת.

סכנות בבחירה מוטעית של מסלול ביטוח בקרן פנסיה : כיסוי חסר לשאירים – אלמנה , יתום , הורה והשארתם חשופים ללא כיסוי ביטוחי הולם.

למה חשוב לשים לב במסלול ביטוח בקרן פנסיה – מעת לעת משנות הקנרות את מסלולי הביטוח בקרן הפנסיה ואת שיעורי הכיסוי לנכות ושאירים. על פי רוב הקרנות לא יבצעו שינוי שמהותו הוא הקטנת הזכויות לנכות ושאירים , אלא להפך. יחד עם זאת העמיתים בקרן מחוייבם לעקוב אחר הדוחות והכיסוי הביטוחי והתייעץ עם איש מקצוע או מוקד השירות של הקרן אודות הכיסוי הביטוחי והאתאמתו לחוסך .

למידע נוסף והעשרה : מצגת בלעדית באתר הכלכלן  – מסלולי הביטוח בקרן הפנסיה השוואות והשפעה על פנסיית הזקנהתודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

ברוכים הבאים למילון הביטוח של אתר הכלכלן

מילון הביטוח המעשי הראשון ברשת

 השימוש במילון חופשי וניתן להוריד ולהעתיק ממנו חומרים ללא קבלת רשות מראש אך כמובן שנשמח לקבל קרדיט מתאים.

מודעות גוגל