מילון הביטוח : ביטוח גמלא – גמלא א

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מילון הביטוח : ביטוח גמלא – גמלא א

ביטוח גמלא שנמכר בעבר על יד חברות הביטוח כפוליסת גמלא שכללה רכיב חיסכון בלבד לא רכיב ביטוחי. הפוליסה לא הייתה פופלארית כמו הביטוחים המעורבים ופוליסות הקצבה מסוג ביטוח מעורב או גמלא ב . בפוליסה מזוג גמלא א’ גלומם מקדמי קצבה שנחשבים כיום לטובים בכ 40% מאלו המשווקים על ידי חברות הביטוח .

גמלא זו היא אחת מתוך משפחה של ארבעה סוגי גמלאות שנמכרו בעבר ובנוסף אליה נמכרו גם גמלא ב’ , גמלא ג’ וגמלא ד’ .

פוליסות אלו בן בין הותיקות שנמכרו ומופיעות לא פעם במהלך איתור כספים כפוליסות ללא דורש שבעליהן לא יודעים על קיומם או שהם מאתרים אותם באמצעות שירות איתור כספים.

לא יוצאים לפנסיה בלי בדיקת פוליסה

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

מילון מונחי הביטוח של אתר הכלכלן שם לעצמו מטרה להציג מונחים שגורים ומושגים מקצועיים בעולם הביטוח הפנסיוני בשפה שתהיה מובנת לכולם. במידה ומצאתם לנכון שיש צורך בערכים נוספים או שתרצו הרחבה לערך מסויים צרו איתנו קשר באמצעות תיבת הקשר בתחתית העמוד. אנו מאחלים לכם שימוש פורה במילון מונחי הביטוח . השימוש במילון חופשי וניתן להוריד ולהעתיק ממנו חומרים ללא קבלת רשות מראש אך כמובן שנשמח לקבל קרדיט מתאים.


 
מודעות גוגל