מילון הביטוח : קולקטיב – ביטוח קבוצתי – ביטוח חיים קבוצתי

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

צורת התקשרות של כיסוי ביטוחי למקרה מוות ( בריאות או תאונות אישיות וכו  ) שנערך לקבוצת אנשים או קבוצת עובדים , או חברי תאגיד. על פי רוב בעל הפוליסה הוא המעביד .

מה נותן ביטוח חיים קבוצתי – קולקטיב ?

ביטוח זה אינו כולל רכיב חיסכון והוא נועד להוזיל באופן משמעותי את את עלות הביטוח לפרט הבודד. על פי רוב בקולקטיב אין הצהרת בריאות מחמירה או שהחיתום נעשה בעת התביעה.

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

נושאים קשורים  : משיכת כספים מביטוח מנהלים משיכת כספים מקרן פנסיהמשיכת כספים מקרן השתלמות , משיכת כספים מקופת גמל בדיקת פוליסה , הנחה בדמי ניהולאיתור כספים אבודיםאיתור כספים בדיקה חינם בבנק ישראל

 

 

מודעות גוגל