מילון הביטוח : הנחה על דמי ניהול בקופת גמל

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מילון הביטוח : הנחה על דמי ניהול בקופת גמל

קופת גמל , בדומה לקרן השתלמות ,  נחשבת למכשיר חיסכון פשוט . בהעדר רכיב ביטוחי בחיסכון זה נמדדים ביצועי הקרן ביכולת של המנהל להשיג תשואה עודפת על השוק , תוך חשיפת כספי העמיתים לסיכון מינימלי.

הקופה נחשבת לחיסכון ארוך טווח ומצריכה ממנהל הכספים יכולת טכנולוגית ויחידת שירות לקוחות שתתן מענה לצורכי הלקוחות.

מנהל הקרן גובה דמי ניהול מהחיסכון המצטבר .עמלה . גובה עמלה זו נקוב בחוק והוא עומד כיום על 2% לכל היותר. גובה העמלה משפיע בצורה דרסטית על גובה החיסכון שעומד לרשות הלקוח .

באחריות הלקוח לבחון מעת לעת את גובה דמי הניהול שהוא משלם וכמובן שיש באפשרותו לדרוש ממנהל החיסכון הנחה על דמי ניהול בקופת הגמל או לשקול לבצע מעבר לקרן אחרת או בכלל למטרה אחרת כגון חיסכון למטרת קצבה . בתחתית העמוד מצ”ב דירוג של הקרנות המובילות בגביית דמי ניהול מהחוסכים .

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

מספר קופה שם דמי ניהול בשנת 2010 כיצד ניתן להוזיל את דמי הניהול בקרן
567 הראל כספת 1.79% להנחה בדמי ניהול בקופת גמל הראל כספת
642 תואר 1.73% להנחה בדמי ניהול בקופת גמל תואר
981 מנורה גמל מיתר 1.69% להנחה בדמי ניהול בקופת גמל מנורה גמל מיתר
256; ישיר  קרן השפע 1.68% להנחה בדמי ניהול בקופת גמל ישיר  קרן השפע
450 פסגות גמל בטא 1.68% להנחה בדמי ניהול בקופת גמל פסגות גמל בטא

 

מילון מונחים לעולם הביטוח. מילון הביטוח המעשי הראשון . הגדרת ערכים לצרכנות אקטיבית . תכנים מקוריים בגובה העניים באתר הכלכלן .

 

 

מודעות גוגל