מילון הביטוח : הנחה בדמי ניהול בקרן השתלמות

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מילון הביטוח : הנחה בדמי ניהול בקרן השתלמות

קרן השתלמות נחשבת למכשיר חיסכון פשוט . בהעדר רכיב ביטוחי בחיסכון זה נמדדים ביצועי הקרן ביכולת של המנהל להשיג תשואה עודפת על השוק , תוך חשיפת כספי העמיתים לסיכון מינימלי.

מנהל הקרן גובה דמי ניהול מהחיסכון המצטבר .עמלה . גובה עמלה זו נקוב בחוק והוא עומד כיום על 2% לכל היותר. גובה העמלה משפיע בצורה דרסטית על גובה החיסכון שעומד לרשות הלקוח .

באחריות הלקוח לבחון מעת לעת את גובה דמי הניהול שהוא משלם וכמובן שיש באפשרותו לדרוש ממנהל החיסכון הנחה על דמי ניהול בקרו השתלמות או לשקול לבצע מעבר לקרן אחרת .

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

נושאים נוספים : בחירת קרן השתלמות  , משיכת קרן השתלמות  , משיכת כספים מקרן השתלמות

 

 

מודעות גוגל