פדיון פוליסות

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

 לראשונה בישראל  – משיכת כספים מחברות ביטוח

  איתור כספים לעצמאים , משיכת כספים לעצמאים , איתור קופת גמל לעצמאים  , מציאת כספי גמל של עצמאי  , איתור קופות גמל בבנק

פדיון חיסכון פדיון פוליסה פדיון פיצויים פדיון תגמולים פדיון קרן השתלמות פדיון קופת גמל

 

המוקד לא עונה ?  הטפסים מבלבלים  ? מתישים אתכם ?

 

  פדיון כספים מחברות ביטוח – פנסיה – גמל השתלמות

  

משיכת כספים – ביטוח מנהלים – השתלמות – גמל – פנסיה: איך זה עובד ?

 אנו נפנה בשמכם לחברות המנהלות ונבצע עבורכם את כל תהליך משיכת הכספים. במידת הצורך נפנה למעסיק , נבדוק את סכום הזכאות ( על פי רוב – ללא בדיקה החוסך מפסיד ) , נמלא עבורך את הטופסיאדה המסובכת ונדאג שתקבל את המקסימום המגיע לך .

ממי אני החוסך מקבל את הכסף ?

את הכסף החוסך מקבל ישירות מהחברות המנהלות ( ביטוח / פנסיה / קופת גמל / קרן השתלמות ) . החברות מעבירות את הכסף בהעברה בנקאית או שולחות צ’ק בדואר.

למה התהליך כל כך מסובך – זה הריי הכסף שלי ?

התהליך מסובך ומורכב הודות לאוסף תקנות שנועדו להגן על החוסך ולצידן תקנות מס הכנסה שהפכו ברבות השנים לאוסף מסובך של תקנות ספגטי .  על זה יש להוסיף את השירות האיטי בגופים המנהלים  , את זמני ההמתנה למוקדי השירות , תחלופת כח האדם הבלתי  מקצועי ולקינוח את הטופסיאדה הבלתי נגמרת

משיכת כספי תגמולים # משיכת קרן השתלמות #  משיכת חיסכון בפוליסה פרטית

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Formמודעות גוגל