איתור כספים הר הכסף

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

איתור כספים

הר הכסף

 

 איתור כספים הר הכסף לשירות פרטי בתשלום  058-436363632 


איזה כספים אבודים ונשכחים מהר הכסף הכלכלן ימצא עבורי?

 

  • ביטוחי מנהלים
  • קרנות פנסיה
  • קופות גמל
  • קרנות השתלמות
  • כספי ירושה
  • חשבונות רדומים בבנקים 
  • כספים נוספים שאינם מופיעים בהר הכסף 

 

האם אתם יכולים לאתר עבורי כספי ירושה , הורים ו/או קרובים שנפטרו בהר הכסף ?

כן . איתור כספי ירושה מתבצע במסגרת נוהל איתור מוטבים ויורשים כדין . יש להצטייד בצו ירושה או צו קיום צוואה . אך ניתן לאתר את מרבית הכספים ללא צו ירושה גם מחוץ להר הכסף . 

 

איתור כספים הר הכסף  – ממי אני מקבל את הכספים שאותרו בהר הכסף ?

 

הכספים משולמים לך ישירות מהגוף המנהל את הכספים. השירות שאתה מקבל מאיתנו הוא שירות מלא. עם איתור הכספים אנו נסייע לך למלא את הטפסים הנדרשים ובמידת הצורך נעמיד לרשותך יועץ מס ורואה חשבון שינחו אותך בהיבטי המיסוי.

 

איתור כספים הר הכסף  – ואם אני כבר יודע על חלק מהנכסים והפוליסות ?

בהסכם השירות הלקוח מדווח על הנכסים הקיימים ובגינם הוא אינו מחויב לשלם את עמלת האיתור. אנו גובים דמי שירות עבור העבודה בלבד.

 

כמה זמן אורך תהליך איתור כספים הר הכסף ?

בהתאם לאיכות המידע שמוסר הלקוח התהליך אורך כ 60 ימי עסקים. אנו מספקים דוח מסודר ללקוח אליו גופים פנינו ומערבים אותו בתהליך מעבר לנתוני הר הכסף ומנחים אותם כיצד לחפש כספים אבודים של לקוחות. 

 

לעיתים , בשל איכות מידע ירודה ועיכוב במסירת מסמכים ו/או תחקיר מול מעסיקים וצד שלישי ייתכן והתהליך יתארך. יש לקחת בחשבון ששחזור נתונים אצל חלק מהמעסיקים לוקח זמן כי בעבר חלק ממערכות השכר לא מוחשבו בצורה מלאה.

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form
 איתור כספים הר הכסף לשירות פרטי בתשלום  058-436363632 

תכנון פיננסי אובייקטיבי לחצו כאן  

צרכנות פיננסית בבנקים לחצו כאן  

אישורים וניירת ממס הכנסה ניכוי מס במקור ואישור ניהול ספרים לחצו כאן 

איתור ירושות 

אתר מאמרים 

רשות המיסים של ישראל 

מודעות גוגל