הכלכלן

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

הכלכלן

האתר האובייקטיבי למודעות פנסיונית

אתר איכות ותוכן אובייקטיבי בנושאי חיסכון וביטוח פנסיוני פונה למגזר העסקי בתחומו ואליך הגולש הפרטי שרוצים לקבל מידע איכותי , אובייקטיבי שאינו מושפע מגורם משלם . אנו עמלים על התוכן האיכותי ועל התוצרים הסופיים כמו על חומרי ההדרכה המפורטים .

Image courtesy of sailorr at FreeDigitalPhotos.net
Image courtesy of sailorr at FreeDigitalPhotos.net

מה אנחנו מציעים ללקוח המוסדי חברות ביטוח ובתי השקעות 

פיתוח הדרכה למוסדות פיננסיים שתומכת השורה העסקית התחתונה של העסק שלכם. נושאי ההדרכה מפותחים לאחר למידת הארגון והאתגר העסקי הניצב בפני העובדים ותפקידנו הוא להקנות כלים לבעלי תפקיד על ידי שימוש בידע הארגוני שצברתם. לפרטים נוספים פנו אלינו .

מה אנחנו מציעים ללקוח הפרטי

לקוחות רבים שפונים אלינו לסיוע בנושאים פיננסיים מרגישים מתארים הרגשה שהם אבודים מול המערכות הגדולות שמתקשות לשרת את הלקוח הבודד בעיקר במקרים מורכבים או בייעוץ פיננסי מורכב . המענה הנכון הוא באמצעות מלווה פיננסי מוסמך CFP ארגון המתכננים הפיננסיים . אנו מציעים ליווי וסיוע על ידי מיטב הכלכלנים מומחי הבנקאות ביטוח ופנסיה בישראל . התחום הפרטי מנוהל על ידי מר דוד קמר

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

מודעות גוגל